12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

49. „Przystanek Poezja on-line” - Zapraszamy!

Centrum Kulturalne w Przemyślu zaprasza na  49. „Przystanek Poezja on-line”. Będzie to kolejne wirtualne spotkanie autorskie, podczas którego poznamy twórczość Iwony Daty z Przemyśla.

 

 

„Przystanek  Poezja” organizowany jest  cyklicznie od 1999 r. kilka razy w roku. Podczas wieczorów autorskich mięliśmy przyjemność poznać dotąd twórczość kilkudziesięciu poetów z Podkarpacia. Z powodu pandemii będzie to już drugie w tym roku  spotkanie wirtualne, które dostępne będzie  27 listopada br. o godz. 18.00 na stronie Centrum Kulturalnego – www.ck.przemysl.pl oraz na Facebooku i kanale YouTube CK. 

 

Miłośników poezji zapraszamy zatem na spotkanie  autorskie zatytułowane „Odkrywam siebie”, a jego  gościem będzie  Iwona Data - mieszkanka Przemyśla, emerytowana nauczycielka, która wolny czas poświęca  swoim ulubionym pasjom – sztuce i poezji.  Poetka opowie nam o swoich zainteresowaniach, planach na przyszłość , a przede wszystkim zaprezentuje swoje wiersze, które zostały zamieszczone w  specjalnie wydanym z tej okazji zeszycie poetyckim.  Dla osób, które wejdą na stronę CK zbiorek będzie dostępny w pliku pdf.

 

Data afisz.jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 20-11-2020 13:56
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 20-11-2020 13:58