-2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie do udziału w konkursie SOW-IK i SUPER SOW-IK 2020

 

Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Korytnikach

zaprasza do udziału w corocznym

konkursie
          SOW-IK i SUPER SOW-IK 2020

 

Konkurs adresowany jest do osób szczególnie angażujących się w pracę na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie, reagujących oraz bezpośrednio zaangażowanych w pomoc osobom w potrzebie.

W bieżącym roku kalendarzowym przychodzi Nam wszystkim mierzyć się nie tylko z tragedią ludzi wywołaną przemocą w rodzinie, ale również uogólnionym lękiem, niepewnością o przyszłość, o życie bliskich wywołane pandemią COVID-19.

Ustanowiona w 2014 roku nagroda – wyróżnienie, która w tym roku nabiera szczególnego znaczenia jest częścią misji wyrażania wdzięczności i przekazywania podziękowań tym, których na co dzień być może nie widać, jednakże codziennie, pomimo pandemii z wielkim zaangażowaniem wspierają osoby krzywdzone i doświadczające przemocy na terenie całego województwa podkarpackiego.

Zgłoszenie kandydata jest swoistym wyróżnieniem, nagrodą w postaci możliwości zdobycia statuetki przez osobę szczególnie zaangażowaną w pomoc i pracę na rzecz osób doznających przemocy w rodzinie.

 

≈ ♦ ≈

 

Zasady konkursu:

 

- aby głosić kandydata do nagrody należy pobrać i uzupełnić kartę zgłoszeniową, a następnie uzupełnioną przesłać pocztą tradycyjną lub elektroniczną na podane w kartach zgłoszeniowych adresy;

- osoba zgłaszająca może nominować max. 3 kandydatów/jednostki pomocowe jednocześnie;

- ideą konkursu jest wskazanie kandydatów do nagrody z całego środowiska pomocowego zarówno ze swojej instytucji, regionu, powiatu jak i całego województwa podkarpackiego.

 

Ostateczny termin zgłaszania kandydatów mija:  4 grudnia 2020 r. (piątek, do godz.15.00)

Lista osób nagrodzonych i wyróżnionych zostanie opublikowana na stronie ośrodka www.sow-korytniki.pl oraz Facebook. Na stronie ośrodka oraz Facebooku można zapoznać się z listą laureatów w ubiegłych latach.

Ze względu na pandemię i ograniczenia z tym związane nie odbędzie się coroczna Gala SOWik i SUPER SOW-ik.

 

 

KARTA ZGŁOSZENIOWA KANDYDATA DO NAGRODY:

DOCSOWIK 2020 - karta zgłoszeniowa.doc

 

603931_554546457959563_1174283530_n.jpeg

 

Opublikował: Łukasz Palko | Data publikacji: 12-11-2020 12:29
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 13-11-2020 14:14