4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Uroczysta narada dyrektorów przemyskich szkół

Prezydent Miasta Przemyśla zaprasza na uroczystą naradę z dyrektorami szkół na rozpoczęcie roku szkolnego 2007/2008. Odbędzie się ona w dniu 29 sierpnia br. o godz. 10.00  w siedzibie Zespołu Szkół Mechanicznych i Drzewnych w Przemyślu przy ul. Dworskiego 98 (budynek zajmowany przez Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną).

Podczas spotkania między innymi pożegnanie długoletnich dyrektorów przemyskich szkół przechodzących na emeryturę oraz dyrektorów kończących kadencję, powitanie nowych dyrektorów oraz uroczyste wręczenie aktów nadania stopni awansu zawodowego nauczyciela mianowanego, połączenie ze złożeniem przez nauczycieli ślubowania.

Opublikował:  | Data publikacji: 28-08-2007 14:58
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 14-09-2007 07:15
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl