16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wystartowały trzecie Turystyczne Mistrzostwa Blogerów. WYGRAJMY RAZEM DLA PODKARPACKIEGO!

Wystartowały trzecie Turystyczne Mistrzostwa Blogerów. Województwo podkarpackie w tegorocznych Mistrzostwach reprezentują Karolina i Piotrek z podróżniczego bloga rudeiczarne.pl, którzy wrócili specjalnie ze słonecznej Malty, by reprezentować swoją małą ojczyznę i wygrać dla Podkarpackiego.

 

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów.jpeg

 

Pokażmy wspólnie jak PODKARPACKIE wygrywa! Decydujący wpływ na wygraną naszych reprezentantów mają Wasze działania w Internecie. Klikajcie, czytajcie i udostępniajcie wpisy z bloga, Facebooka oraz Instagrama rudeiczarne.pl i sprawcie, że Podkarpackie stanie na podium.  Od 10 do 24 listopada rusza natomiast internetowe głosowanie na stronie Mistrzostw https://mistrzostwablogerow.polska.travel/. Zachęcamy do oddawania głosów!

 

 

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów są organizowane przez Polską Organizację Turystyczną. Zawody blogerów to akcja promująca najpiękniejsze regiony oraz ich atrakcje turystyczne. W Mistrzostwach walczą ze sobą blogerzy reprezentujący każde województwo pisząc o ich atrakcjach na swoich blogach oraz w Social Mediach. Wpisy poprzedzone są blogerską eskapadą po danym województwie. Karolina i Piotrek w ramach Mistrzostw odwiedzili m.in. opuszczone wioski w Bieszczadach, podkarpackie cerkwie, schrony w Stępinie i Strzyżowie oraz skansen w Bóbrce. Ich najnowszy mistrzowski wpis pt. OPUSZCZONE WIOSKI W BIESZCZADACH – GDZIE NATURA UKRYŁA TAJEMNICE PODKARPACIA już znajdziecie na blogu.

 

 

Efekty ich podróży znajdziecie także na Facebooku blogerów:

https://www.facebook.com/rudeiczarne/posts/1186862108362215.

 

Warto zapamiętać też kanał YouTube blogerów - to tam pojawi się niebawem film o Podkarpaciu!

 

 

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów.jpeg

Więcej na temat Mistrzostw znajdziecie na stronie:

https://podkarpackie.travel/pl/blog/-turystyczne-mistrzostwa-blogerow-87654.

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 21-10-2020 13:19
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 21-10-2020 13:23