-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Odwiedź Małą e-Galerię Fotografii. Podziwiaj dzieła znakomitych artystów fotografików bez wychodzenia z domu

Epidemia i związane z nią ograniczenia sprawiły, że galerie zawiesiły lub znacznie ograniczyły swoją działalność. Artyści zostali pozbawieni możliwości pokazywania swoich prac szerszemu gronu odbiorców.

 

 

- Sam tego doświadczyłem, kiedy Mała Galeria Fotografii, którą prowadzę w Przemyślu zawiesiła działalność – objaśnia na stronie Małej e-Galerii Fotografii – jej kurator Jacek Szwic. - Jedynym wyjściem pozostał internet, stąd też pomysł żeby wystawy przenieść do sieci - dodaje artysta.

 

 

fot. Bohdan Lutsak - Świat Mitów

 

Ideą Małej e-Galerii Fotografii jest prezentacja wystaw autorskich. Tu zapraszani artyści fotograficy mają możliwość pokazać swoje wystawy, które najpełniej określają ich twórcze credo.

Ważną częścią M e-GF jest forum, stanowiące swego rodzaju płaszczyznę do wymiany poglądów i ocen kolejnych autorskich prezentacji. Umożliwia ono również nawiązanie dialogu z autorami, a rozmowy, jakie zwykle odbywały się na wernisażach przeniosły się do przestrzeni wirtualnej.

 

 

fot. Roman Gerynovich - Teatr na dłoni

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Małej e-Galerii Fotografii. Dzieła na niej prezentowane z pewnością zachwycą nie tylko amatorów magicznych obrazów zamkniętych w klatce aparatu, ale i najbardziej wymagających miłośników sztuki fotografowania.

Natomiast tych, którzy sami nie fotografują, ale są zainteresowani tą dziedziną sztuki galeria daje możliwość poznania twórczości fotografików oraz aktualnych tendencji i kierunków panujących w fotografii.

 

Anna Kłosek - Nowy Jork.jpeg

fot. Anna Kłosek - Nowy Jork

Publikacja: Agata Czereba

Zdjęcia: Bohdan Lutsak, Roman Gerynovich, Anna Kłosek [Mała e-Galeria Fotografii]

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 20-10-2020 13:07
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 20-10-2020 13:09