5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Krzysztof Polnik w półfinale „Młodego Muzyka Roku 2020”

"Młody Muzyk Roku 2020" jest ogólnopolskim, bardzo prestiżowym konkursem dla wybitnie utalentowanych uczniów szkół muzycznych, w trakcie, którego wyłoniony zostanie najlepszy młody wirtuoz.

 

 

Podczas emitowanych w TVP Kultura przesłuchań półfinałowych zaprezentuje się 10 młodych instrumentalistów reprezentujących różne specjalności, a wśród nich Krzysztof Polnik, utalentowany i wielce utytułowany już akordeonista, uczeń Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu. Możliwość udziału w tym programie jest wielkim wyróżnieniem i nobilitacją zarówno dla ucznia jak i Szkoły.

 

Spośród dziesięciu młodych artystów pięciu weźmie udział w finale, który odbędzie się w nowej sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie. Solistom zakwalifikowanym do finału towarzyszyć będzie Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie pod dyrekcją Pawła Kapuły.

 

Półfinały konkursu "Młody Muzyk Roku 2020" będą transmitowane w TVP Kultura 18 października (cz. I) i 25 października (cz. II) o godz. 20.00. Finał konkursu odbędzie się 8 listopada o godz. 20:00 i również będzie można go obejrzeć w TVP Kultura.

 

 

Zachęcamy do śledzenia zmagań młodych instrumentalistów i kibicowania Krzysztofowi!!!

 

Krzysztof Polnik 1.jpeg

źródło tekstu i zdjęć: strona internetowa Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyślu

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 16-10-2020 12:22
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 17-12-2020 14:51