6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Akcja humanitarna - Samorządowcy na ratunek życiu - APEL

W związku z bardzo trudną sytuacją epidemiologiczną spowodowaną drugą falą epidemii koronawirusa SARS-CoV-2, oraz nieustającym, ogromnym zapotrzebowaniem na najcenniejszy i niczym niezastąpiony lek, podkarpaccy samorządowcy po raz kolejny gorąco namawiają wszystkich krwiodawców do włączenia się do jesiennej edycji akcji humanitarnej Samorządowcy na ratunek życiu.

 

1.jpeg

 

W tym roku już od wczesnej wiosny prowadzono szeroko zakrojone akcje wspólnego oddawania krwi. Latem, kiedy zapotrzebowanie na ten bezcenny lek diametralnie wzrosło, akcje zbiórki krwi odbywały się jeszcze częściej niż zwykle.

 

Akcja "Samorządowcy na ratunek życiu" kierowana jest do absolutnie wszystkich samorządów każdego szczebla nie tylko na Podkarpaciu, ale i w całej Polsce. W naszym kraju nie brakuje ludzi o dobrych sercach. W samorządach, różnego rodzaju instytucjach, w Sejmie oraz Senacie zatrudnionych jest sporo osób. Nauczycieli, strażaków ochotników, pracowników socjalnych oraz wielu innych, chętnych do pomagania. Państwa oraz wszystkich niewymienionych serdecznie zapraszamy do podzielenia się czymś, co nie jest ocenione - krwią, czyli życiem.

 

 

 

7.jpeg

tekst: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 15-10-2020 09:12
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 15-10-2020 09:19