15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

[AKTUALIZACJA] Czy Orlen Upstream SRS Przemyśl pokona na własnym parkiecie drużynę z Zamościa? O tym przekonamy się już w sobotę!

Już w najbliższą sobotę, 10 października o godzinie 18:00 dojdzie do kolejnej bitwy o Twierdzę Przemyśl!

 

 

Na parkiecie hali sportowej przy ulicy Mickiewicza 30, bój o ligowe punkty stoczą piłkarze ręczni ORLEN Upstream SRS Przemyśl. "Mecz kolejki", "Mecz rundy" - określenia te nie są bezpodstawne, bowiem do Przemyśla zawita główny pretendent do końcowego triumfu w rozgrywkach - Padwa Zamość.

 

To będzie dopiero czwarte starcie obu zespołów w I lidze. Trzy poprzednie mecze przemyślanie wygrali. Ich mecze są jednak zawsze źródłem niesamowitych emocji. Kibice, którzy wypełniają praktycznie do ostatniego miejsca trybuny, są świadkami widowisk na najwyższym poziomie. Efektowne akcje w ofensywie, wspaniałe parady bramkarskie i oczywiście zacięta walka o każdy skrawek parkietu - te wszystkie walory towarzyszą rywalizacji drużyn z Przemyśla i Zamościa.

 

 

W meczach rozegranych w tym sezonie, żaden z zespołów nie doznał jeszcze goryczy porażki i sobotnia potyczka będzie swoistym testem, sprawdzianem możliwości. Chyba po raz pierwszy od kilku lat, ORLEN Upstream SRS Przemyśl nie będzie faworytem tego meczu. drużyna z Zamościa w przerwie wakacyjnej dokonała wielu wzmocnień. Jej szeregi zasiliło kilku zawodników, którzy wcześniej, byli liderami w swoich drużynach. Dodatkowego "smaczku" sobotniej rywalizacji dodaje fakt, że wśród naszych rywali, wystąpi kilku zawodników, którzy w przeszłości reprezentowali barwy szczypiornistów z Twierdzy Przemyśl.


Przemyscy „Gladiatorzy”, ostatni mecz ligowy na własnym parkiecie przegrali blisko 2 lata temu. Czy wyśmienita passa zwycięstw zostanie potrzymana? To wszystko będzie już jasne w sobotni wieczór. Zapraszamy na trybuny!

 

♦♦♦

 

AKTUALIZACJA [9 października 2020 r. g. 10.30]:

 

 

 

 

Komunikat Zarządu SRS Przemyśl w sprawie sobotniego meczu z MKS Padwa ZamośćDrodzy Kibice,

W związku z wczorajszą (8 bm.) decyzją Prezesa Rady Ministrów, na mocy której od dnia 10 października 2020 r. na terenie miasta Przemyśla obowiązywać będą dodatkowe obostrzenia, z wielką przykrością informujemy, że sobotni mecz z zespołem
Padwa Zamość rozegrany zostanie bez udziału publiczności.

Nie ukrywamy, że była to dla nas decyzja bardzo trudna, gdyż z jednej strony pozbawi naszych Gladiatorów Waszego gorącego dopingu w tym arcyważnym meczu, a z drugiej strony Wy, wierni Kibice, nie będziecie mieli możliwości uczestniczenia w tym pasjonującym widowisku.

Priorytetem w tej chwili, jest zadbanie o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Dodatkowo, liczba osób posiadających karnety i chętnych przybyć na mecz do hali, jest zdecydowanie wyższa niż wynosi 25 % miejsc, które możemy udostępnić, co również uniemożliwia bezpieczną organizację spotkania.

Zapraszamy do wspierania naszych zawodników, podczas oglądania bezpośredniej transmisji z meczu. Transmisja LIVE pojawi się na naszej stronie www.srsprzemysl.pl oraz naszych profilach w mediach społecznościowych FB, Twitter, YouTube. Ponadto informujemy, ze relacja wraz z komentarzem z meczu będzie transmitowana na falach Radia Rzeszów.

źródło: strona internetowa https://srsprzemysl.pl/.../komunikat-zarzadu-srs.../

 

Plakat2020-2021__Zamosc.jpeg

Publikacja: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 08-10-2020 08:00
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 17-12-2020 14:45