26 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wędrujące Dobranocki – spotkanie dla najmłodszych z ważnym przesłaniem. Zapraszamy!

W imieniu organizatorów zapraszamy najmłodszych przemyślan na niezwyczajne spotkanie z sympatycznymi bohaterami bajek, którymi zachwycali się dzisiejsi dorośli (gdy sami byli jeszcze mali).

 

mis_uszatek_v4-734x1024 gł.jpeg

 

Wędrujące Dobranocki to wydarzenie, które swoją obecnością zaszczycą między innymi: pewien „mały miś, śmieszny miś… co klapnięte uszko ma…” – czyli Miś Uszatek wraz ze swoimi niezawodnymi przyjaciółmi – zajączkiem, prosiaczkiem i króliczkiem. Przybędzie też pewien rezolutny mieszkaniec piórnika pierwszoklasistki Tosi – posiadacz wielkiego, plastelinowego serca (i wielkich uszu) o wdzięcznym imieniu Plastuś, a także małe, niebieskie i wciąż żądne przygód Smerfy oraz wiele, wiele innych. Podczas spotkania bohaterowie kreskówek opowiedzą też swoim małym gościom o tym, jak pomagać osobom dotkniętym różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Zapraszamy na stronę internetową wydarzenia kazanow.przemyska.pl

 

 

♦ Spotkanie odbędzie się w czwartek, 8 października br. o godzinie 16:00 w sali teatralnej dolnego kościoła pw. św. Benedykta, Cyryla i Metodego w Przemyślu (Parafia Kazanów).  Zapraszamy! ♦

 

miś uszatek.jpeg

 

Wydarzenie jest organizowane przez Stowarzyszenie dla Przemyśla „Regia Civitas” we współpracy z Muzeum Dobranocek ze zbiorów Wojciecha Jamy w Rzeszowie oraz parafią pw. św. Benedykta, Cyryla i Metodego w Przemyślu.

Przedsięwzięcie sfinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Kultura Dostępna”.

mis_uszatek_v4-734x1024.jpeg

Tekst: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 07-10-2020 11:56
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 17-12-2020 14:38