19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Budżet Obywatelski 2021 – coraz mniej czasu na oddanie swojego głosu!

Głosowanie na projekty przemyskiego Budżetu Obywatelskiego 2021 powoli dobiega końca.  

 

 

Od północy 22 września każdy z mieszkańców naszego miasta ma możliwość, a nawet powinność! oddania swojego głosu na jeden z wybranych projektów w każdej z trzech kategorii.

 

Wszystkim, którzy już wybrali swoje ulubione projekty, a następnie oddali na nie swój głos – serdecznie dziękujemy. A tym, którzy jeszcze tego nie zrobili – przypominamy: do zamknięcia głosowania zostało niespełna 3 dni! Już w najbliższy poniedziałek, 12 października przekonamy się, które z konkurujących ze sobą projektów zostaną niebawem zrealizowane.

 

koniec głosowania.jpeg

 

„Walka”, w której wygraną jest wcielenie w życie konkretnej inicjatywy toczyć się będzie do ostatniej minuty. Prosimy jednak o nieodkładanie głosowania na ostatni moment.

 

Każdy, kto zdecyduje na oddanie swego głosu drogą elektroniczną, może to zrobić za pośrednictwem naszej strony internetowej do niedzieli, 11 października br. – najpóźniej do godziny 23.59 !!! Natomiast biorący udział w głosowaniu tradycyjnym – mają czas na wypełnienie kart do głosowania oraz wrzucenia ich do znajdującej się w holu Urzędu Miejskiego w Przemyślu (Rynek 1) urny – tylko do soboty, 10 października do godziny 15.00.

 

Pamiętajcie! Każdy głos ma znaczenie!

 

Zachęcamy więc Państwa do poświęcenia kilkunastu sekund, które pomogą wyłonić zwycięzców. A w tym przypadku – zwycięzcami jesteśmy my wszyscy – mieszkańcy Przemyśla.

publikacja: Agata Czereba

Budżet Obywatelski Miasta Przemyśla 2021 - Grafika Logotyp

Szanowni Państwo,

poniżej znajdują się przyciski prowadzące do projektów w trzech kategoriach, na które mogą Państwo oddawać swoje głosy. Wszystkie szczegóły związane z tegorocznym Budżetem Obywatelskim Miasta Przemyśla na 2021 rok znajdą Państwo w: Uchwała Nr 65/2020 Rady Miejskiej w Przemyślu z dnia 01-07-2020 w sprawie Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla


Kategoria I Lista projektów
Kategoria II Lista projektów
Kategoria III Lista projektów
Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 06-10-2020 10:14
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 08-10-2020 07:28