belka2021.png

Witamy na stronie Platformy Komunikacji z mieszkańcami, która jest jednym z elementów projektu pn. „Safe City - bezpieczne miasto Przemyśl jako element koncepcji Smart City.” – realizowanego w ramach konkursu dla samorządów „HUMAN SMART CITIES. Inteligentne miasta współtworzone przez mieszkańców” dofinansowanego w formie dotacji z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

To miejsce, w którym płynnie przejdziesz do ważnych zasobów informacyjnych miasta na skróty. Strona jest również uzupełnieniem funkcjonalności, które znajdziesz w aplikacji mobilnej Miasto Przemyśl, która dostępna jest do pobrania zarówno na urządzenia z systemem operacyjnym Android, jak i iOS Apple Inc.

Już teraz możesz sprawdzić informacje o ważnych wydarzeniach, otrzymać komunikaty Regionalnego Systemu Ostrzegania w wiadomości PUSH, sprawdzić stan powietrza, otrzymać powiadomienie o terminie wywozu odpadów komunalnych, czy też zamówić subskrypcję SMS z komunikatami kryzysowymi dotyczącymi Twojej lokalizacji.

Chcemy znać Twoje zdanie w ważnych sprawach, dlatego jesteśmy wdzięczni za Twój udział w badaniach sondażowych oraz głosowaniach elektronicznych oraz ankietach, do których również płynnie przejdziesz dzięki Platformie Komunikacji z Mieszkańcami.

Możesz wspólnie z nami dbać i tworzyć przestrzeń miejską pełniąc rolę jej strażnika, dbać o bezpieczeństwo swoje, rodziny i przyjaciół.  Zgłaszaj nam na bieżąco usterki oraz propozycje rozwiązań dla wybranych lokalizacji bezpośrednio w aplikacji mobilnej, wystarczy że klikniesz kafelek „Zgłoś Problem” – zapewniamy, że rozpatrujemy każde zgłoszenie i staramy się znaleźć rozwiązanie dla zgłoszonego problemu i informujemy Cię o tym na bieżąco.

Już teraz pobierz aplikację mobilną Miasto Przemyśl i pozostańmy w kontakcie.


logo_png_duze_HSC.png