0 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

[AKTUALIZACJA] Michał Leja Stand-Up w Przemyślu - uległ zmianie termin wydarzenia

Stand-up to tylko pozornie łatwa sztuka. Komik, stojący oko w oko z publicznością, zwykle bez zbędnych rekwizytów, czy dekoracji, ma tylko jedno zadanie – rozbawić przybyłych na jego występ do łez. Jednym przychodzi to z niezwykłą lekkością, inni – muszą mierzyć się z błyskawiczną recenzją swojego talentu. W ostatnim czasie w Polsce, stand-up przeżywa swoisty renesans. Fanów zabawnych, często zupełnie bezkompromisowych i nieocenzurowanych monologów przybywa. A stand-uperzy udowadniają, iż nie ma dla nich absolutnie żadnych tematów tabu.

 

  zdjęcie: Michał Leja na Facebooku

12 października w przemyskim Klubie Japa odbędzie się występ Michała Lei. Komik - jak sam o sobie mówi - ma za sobą kilka aktywnych lat na scenie. Poza tym, prowadzi kanał "Michał Leja Show" na platformie YouTube. Był jednym z współtwórców telewizyjnego show „Wszyscy na jednego. Roast „Diablo” oraz występował w programach: „Kuba Wojewódzki Show”, „Comedy Club” oraz w „Tylko Dla Dorosłych”. Jego 40-minutowy materiał standupowy można znaleźć na Netflixie. Niebawem będziecie mogli zobaczyć go na żywo.

 

W imieniu organizatorów zapraszamy Państwa 12 października o godzinie 19.00 do JAPA Bowling Club przy ulicy Stefana Batorego 55. Bilety dostępne online na stronie internetowej: KupBilecik.pl*.

 

[AKTUALIZACJA - 13 października 2020 r.]

W związku z wprowadzonymi w ostatnim obostrzeniami, związanymi z nieustępującą epidemią koronawirusa SARS-CoV-2, organizatorzy imprezy zostali zmuszeni do zmiany terminu wydarzenia. Występ Michała Lei odbędzie się 30 listopada 2020 r. Szczegóły na stronie internetowej: Stand-up Michał Leja w Przemyślu!

 

Michał Leja Stand Up.jpeg


*Wejście 18+. Możliwość uczestnictwa od 16. roku życia z pisemnym pozwoleniem opiekuna/rodzica. Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione. Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Podczas wydarzenia obowiązują zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2. Więcej informacji na stronie internetowej: Stand-up Michał Leja w Przemyślu!.

 

tekst: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 02-10-2020 11:55
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 17-12-2020 14:56