0 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

10 urzędników wyróżnionych za wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków

Dziesięciu pracowników Urzędu Miejskiego w Przemyślu odebrało dzisiaj (20 września) z rąk wicewojewody podkarpackiego Jolanty Sawickiej złote medale za długoletnią służbę. W uroczystości wzięli udział także reprezentujący Prezydenta Miasta jego Zastępca Bogusław Świeży oraz Sekretarz Miasta Dariusz Łapa.

Medale za długoletnią służbę przyznaje Prezydent RP, a w przypadku wręczonych dzisiaj wyróżnień zawnioskował o nie Prezydent Miasta Przemyśla. To nagroda za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.

W gronie 10 urzędników, którzy otrzymali złoty Medal za Długoletnią Służbę znaleźli się:

Teresa Bąkowska, Krystyna Bobek, Małgorzata Dedio, Mariola Grota, Jan Kuriańczyk, Ryszarda Pacławska, Iwona Pobidyńska, Bożena Rząsa, Lucyna Siwek, Maria Syndyka.

medale_22.jpeg

- Od urzędnika wymaga się fachowej wiedzy, odpowiednich cech charakteru. To urzędnicy swoją postawą i zachowaniem wzbudzają zaufanie obywateli do organów państwa. Bardzo Państwu dziękuję za tak wzorową pracę, za wzorce, które z pewnością przekazujecie Państwo dalej młodym pokoleniom pracowników Urzędu Miejskiego w Przemyślu. Uczą się od Państwa dobrej postawy - powiedziała składając gratulacje wyróżnionym urzędnikom Jolanta Sawicka wicewojewoda podkarpacki.

W imieniu odznaczonych podziękowania za wyróżnienia złożył Sekretarz Miasta Dariusz Łapa: - Urząd to nie budynek i znajdujące się w nim sprzęty - Urząd to pracownicy, którzy wykonują najlepszą pracę i pokazują jak powinno załatwiać się sprawy mieszkańców, szybko, bezinteresownie.

 

 

tekst i zdjęcia: Witold Wołczyk

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 30-09-2020 13:08
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 30-09-2020 13:21