Cykliczne powiadomienia

W aplikacji mobilnej Miasto Przemyśl możesz włączyć cykliczne powiadomienia PUSH, które są jednym z najbardziej popularnych kanałów informacyjnych. Nie zwlekaj już dziś pobierz aplikację mobilną Miasto Przemyśl i zainstaluj na swoim urządzeniu.

Czytaj więcej

Sondy i opinie

Sondaż – to jeden z najpopularniejszych sposobów statystycznego badania opinii publicznej gdzie na zasadzie ilości oddanych głosów możemy poznać Państwa zdanie, postawę oraz preferencje. Zachęcamy również do korzystania z głosowań w aplikacji mobilnej Miasto Przemyśl.

Czytaj więcej

Głosowanie elektroniczne

Głosowanie elektroniczne to opcja dzięki której mieszkańcy miasta mogą aktywnie włączać się w tworzenie przyszłości miasta wspólnie z samorządem decydując o przyszłym kształcie miasta. Dowiedz się więcej i zobacz co aktualnie poddajemy głosowaniu elektronicznemu.

Czytaj więcej

Powiadomienia SMS

Powiadomienia w postaci wiadomości tekstowej, w której możesz otrzymać ważny komunikat w sprawach bezpieczeństwa, awarii wodociągu, kanalizacji dotyczących interesującej Cię lokalizacji. Zobacz więcej jak zarejestrować się w naszym systemie, aby otrzymywać powiadomienia.

Czytaj więcej

Komunikaty RSO

Regionalny System Ostrzegania to usługa powiadamiania obywateli o lokalnych zagrożeniach nasz system wysyła powiadomienia w aplikacji mobilnej "Miasto Przemyśl" przekazując komunikaty dotyczą różnego rodzaju lokalnych zagrożeń, jak np. klęski żywiołowe i sytuacje na drogach.

Czytaj więcej

Zgłoś problem

Bądź społecznym strażnikiem przestrzeni miejskiej i pomóż nam zgłaszając zauważone przez Ciebie problemy, usterki w przestrzeni miejskiej. Już dziś zainstaluj aplikację mobilną Miasto Przemyśl i zadbajmy wspólnie o bezpieczeństwo mieszkańców Przemyśla. Zobacz jak zgłosić problem korzystając z tego narzędzia.

Czytaj więcej

Jakość powietrza w Przemyślu

Wspólnie z Miejskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej chcemy zwrócić Państwa uwagę na kwestie związane z jakością powietrza, którym oddychamy w mieście. Dołóżmy wszelkich starań, abyśmy mogli się cieszyć jak najczystszym powietrzem w mieście Przemyślu.

Czytaj więcej

Poziom wody w Rzekach San i Wiar

Wspólnie z partnerem technologicznym w realizujemy pilotaż czujników mierzących poziom wysokości wody w rzekach San oraz Wiar, dane są transmitowane w technologii LoRaWAN i udostępniane mieszkańcom oraz służbom.

Czytaj więcej

Interaktywna Mapa

W aplikacji mobilnej Miasto Przemyśl, możesz skorzystać z interaktywnej mapy obiektów użyteczności publicznej oraz wielu innych. Ta funkcjonalność jest również dostępna z poziomu strony internetowej.

Czytaj więcej

Biuletyn Informacji Publicznej

Szybki dostęp do informacji publikowanych w Biuletynie Informacji Publicznej otrzymacie Państwo przede wszystkim korzystając z aplikacji mobilnej Miasto Przemyśl. Zachęcamy również do regularnego odwiedzania naszej strony Biuletynu Informacji Publicznej.

Czytaj więcej

Harmonogram wywozu odpadów

Chcesz wiedzieć, kiedy będą odbierane odpady komunalne dla Twojej lokalizacji? Nic prostszego - zainstaluj aplikację mobilną "Miasto Przemyśl" wybierz ulicę i włącz powiadomienia w aplikacji. Na tej stronie możesz wygenerować sobie plik w formacie PDF na cały rok.

Czytaj więcej

Kalendarz wydarzeń

Jesteś ciekawy, jakie wydarzenie sportowe, turystyczne, kulturalne odbywa się w naszym mieście? Zainstaluj aplikację mobilną Miasto Przemyśl i otrzymuj powiadomienia o powyższych wydarzeniach. Jeśli nie posiadasz aplikacji wystarczy, że klikniesz i dowiesz się więcej o wydarzeniach, które są dostępne dla mieszkańców.

Czytaj więcej

Aktualności Smart City

Zobacz wszystkie