7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Poszukiwani statyści do filmu

W ciągu ostatnich lat coraz częściej mamy okazję gościć w naszym mieście ekipy filmowe, które polubiły plenery naszego miasta i realizują swoje produkcje właśnie tutaj. To przede wszystkim okazja dla nas, aby promować Przemyśl poprzez film, ale także szansa dla tych, którzy chcą zobaczyć jak wygląda praca na planie filmowym, a może także pokazać się na wielkim ekranie, jako statysta. Dla tych wszystkich mamy świetną wiadomość: już w październiku na przemyski plan wkracza kolejna ekipa, realizująca film fabularny "Śubuk" - produkcji Aurum Film. 4 października w sali gimnastycznej przy ul. Ratuszowej 1 odbędzie się casting dla statystów do tego filmu.

Aurum Film odpowiada za produkcję m.in. "Bożego Ciała" nominowanego do Oskara jest więc duża szansa na wielką przygodę na planie filmowym! Casting odbędzie w godzinach 10.00 - 18.00. Poszukiwane są osoby z Przemyśla i okolic, w różnym wieku: dzieci, młodzież, dorosli i seniorzy w charakterze statystów. 

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA, udostępnij je i zaproś rodzinę i znajomych!

Link: https://facebook.com/events/s/przemysl-casting-410-niedziela/420601892257002/?ti=cl

Jeśli z jakichś przyczyn nie będziesz mógł dotrzeć na casting, wyślij zgłoszenie na maila:   zawierające: imię i nazwisko, wiek, numer telefonu, miejscowość, aktualne zdjęcia twarzy i sylwetki.

casting_Śubuk.jpeg

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 28-09-2020 09:09
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 28-09-2020 09:10