4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! - konkurs dla uczniów szkół podstawowych

Zadanie konkursowe polega na nagraniu utworu patriotycznego – piosenki bądź utworu instrumentalnego. To okazja, by rozwinąć talent, a także lepiej poznać tradycje polskiej pieśni patriotycznej, zainspirować się nią, pokusić o nowe ciekawe aranże. Zgłoszenia uczestników Konkursu mogą dokonać szkoły podstawowe oraz podmioty działające w społecznościach lokalnych typu: domy kultury, chóry parafialne, ogniska muzyczne. 

 

2_plakat_A2_zaspiewaj_2020_final-gł.jpeg

 

W ramach udziału w projekcie eksperta z Akademii Muzycznej w Krakowie dla chętnych uczestników Konkursu zostały przewidziane bezpłatne konsultacje muzyczne prowadzone on-line już na etapie przygotowania utworu muzycznego do Konkursu przez solistę lub zespół. Najlepsze zespoły i soliści zostaną zaproszeni na Koncert Finałowy do Kopalni Soli „Wieliczka”. Na Laureatów i szkoły biorące udział w Konkursie czekają cenne nagrody!

 

Do 5 października drogą elektroniczną na adres zaspiewajityniepodleglej@muw.pl zainteresowani powinni wysłać swój utwór za pośrednictwem stron do wysyłki dużych plików lub konta w chmurze. Podczas wysyłki pliku utworu pocztą elektroniczną z tego samego adresu email należy dostarczyć pozostałe dokumenty, a wysyłany plik oznaczyć tytułem konkursu, nazwą podmiotu zgłaszającego i kategorią konkursową. Liczy się data wpływu do Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie.

 

Regulamin i wszystkie szczegóły można znaleźć na stronie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie.

 

2_plakat_A2_zaspiewaj_2020_final-1448x2048.jpeg

 

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022.

 

Flaga.jpeg

fot. mirekmurmir z Pixabay
za niepodlegla.gov.pl

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 24-09-2020 11:50