15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Mieszkańcy głosują na osiedlach

Trwa głosowanie na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2021 rok. Nie tylko elektronicznie poprzez komputery, czy telefony i w siedzibie naszego Urzędu. Chcąc ułatwić przemyślanom możliwość oddania głosu na wybrane pomysły, pracownicy Biura Prezydenta Miasta, które koordynuje cały proces budżetu partycypacyjnego, zaproponowali zarządom osiedli zorganizowanie punktów głosowania w tradycyjnej formie w wybranych miejscach na przemyskich osiedlach. Pomoże to szczególnie osobom starszym, nie mającym dostępu do komputera na udział w tym ważnym dla mieszkańców głosowaniu.

Pierwszy swego rodzaju "objazdowy" punkt głosowania 23 września trafił na osiedle nr 12 ,,Łukasińskiego”, gdzie w siedzibie PWSW, mieszkańcy mogli zapoznać się z listą projektów w ramach BO2021 i oddać swoje głosy na wybrane przez siebie zadania. Już w najbliższy piątek (25 września) z tej formy głosowania będą mogli skorzystać mieszkańcy osiedli nr 7 "Winna Góra" i nr 19 "Krakowskie". Pracownicy Biura Prezydenta będą czekać na Państwa w godzinach 17.00 - 20.00 w sali przy kościele pw. Świętego Józefa Sebastiana Biskupa przy ul. Monte Cassino.

Zapraszamy, każdy głos się liczy!

IMG-6169.jpeg

Głos oddaje Przewodnicząca Zarządu Osiedla Krystyna Makara

Głos oddaje Rektor PWSW doktor Paweł Trefler

Przypominamy: każdy z nas, mieszkańców Przemyśla może oddać po jednym głosie w każdej kategorii Budżetu Obywatelskiego.

Jeżeli zagłosowałeś ze swojego telefonu, komputera lub w infokiosku, nie możesz już oddać głosu na formularzu papierowym i odwrotnie. Gdyby przypadkiem taka sytuacja się zdarzyła, albo oddanych zostało więcej głosów przez jedną osobę w jednej z kategorii, przy weryfikacji zaakceptujemy tylko pierwszy wybór, a pozostałe głosy zostaną unieważnione.

tekst: Witold Wołczyk

zdjęcia: Kamil Niklewicz

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 24-09-2020 11:50
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 24-09-2020 11:53