7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Razem od pół wieku. Trzy małżeństwa z Przemyśla świętowały Złote Gody

Na przekór panującej pandemii i wbrew tematom, które zdominowały w ostatnich tygodniach przestrzeń publiczną, okazuje się, iż tegoroczny wrzesień w Przemyślu zdaje się być miesiącem miłości. I to tej najpiękniejszej i najtrwalszej – na dobre i na złe…

 

Jeszcze nie zdążyły opaść emocje po ubiegłotygodniowej uroczystości z okazji Złotych Godów trzech par z Przemyśla, a już dziś (18 września br.) Prezydent Miasta Wojciech Bakun wspólnie z Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Urszulą Golec mieli przyjemność i zaszczyt odznaczyć kolejnych szczęśliwych Jubilatów.

 

 

Teresa i Stanisław Wnorowscy, Danuta i Jerzy Broniccy oraz Józefa i Tadeusz Pstrągowie to pary, które już od przeszło pięćdziesięciu lat kroczą razem przez życie.  Oprócz nagrody w postaci kochających dzieci, wnuków i prawnuków, pięknych wspólnych dni i niezastąpionych niczym wspomnień, dziś otrzymali kolejny laur. Były nim przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

 

 

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Państwu przepięknej rocznicy. Przeszło pół wieku spędzonego we dwoje, stanowi wyjątkowy przykład do naśladowania dla wszystkich młodych małżeństw, które dopiero rozpoczynają swoją wspólną podróż. 50 lat razem to ogromny powód do dumy i satysfakcji.

 

Życzymy Wam Szacowni Jubilaci, abyście w zdrowiu i szczęściu przeżywali następne rocznice i żeby kolejne wspólne lata pozbawione były wszelkich trosk… Niech opiewają szczęściem i miłością.

 

 

tekst i zdjęcia: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 18-09-2020 14:53