6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Utrudnienia w ruchu podczas "Przemyskiej Dychy"

W najbliższą niedzielę, 20 września br. w Przemyślu odbędzie się „VIII Przemyski Bieg Uliczny - Przemyska Dycha”. W imprezie swój udział zapowiedziało kilkuset miłośników biegania. Organizacja tak dużej imprezy wiąże się z utrudnieniami w ruchu pojazdów w niektórych częściach miasta.

 

 

 

 

Bieg główny rozpocznie się o godzinie 11:00 z Rynku 1 (przy Urzędzie Miasta) i będzie przebiegał ulicami: Kościuszki, Jagiellońską, Wybrzeże Wilsona, przez Rondo Ofiar Wołynia, ulicę Brudzewskiego, Rzeźniczą, Rodziny Bystrzyckich, Aleją Solidarności, Wincentego Pola, Czarnieckiego, Kamienny Most i dalej ulicami Sportową, Wybrzeże Wilsona, Jagiellońską, przez Most Orląt Przemyskich, Krasińskiego, Racławicką, 22 Stycznia, Jana Pawła II, Rzeczną, Grunwaldzka, przez Most Orląt Przemyskich, ulicą Kościuszki na Rynek.

 

przemyska dycha - utrudnienia w ruchu.jpeg

 

W trakcie biegu fragmenty ulic będą wyłączone z ruchu pojazdów. Nad bezpieczeństwem uczestników będą czuwać policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego przemyskiej komendy. Apelujemy do zmotoryzowanych o ostrożność i bezwzględne stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy. 

 

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

 

przemyska dycha gł..jpeg

Publikacja: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 17-09-2020 09:55
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 17-09-2020 10:06