7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

UKS Tempo 5 ani na chwilę nie zwalnia tempa. Trwa znakomita passa przemyskich lekkoatletów

Po mistrzostwach dzieci, juniorach i juniorach młodszych przyszedł czas na młodzików (roczniki 2005 i młodsi), którzy 5 września br. na przemyskim stadionie Juwenia mieli okazję stoczyć walkę o 26 kompletów medali.

 

Niebywałą wręcz niegościnnością wykazali się podczas swojego czempionatu zawodnicy przemyskiego Tempa 5. Młodzi adepci „królowej sportu” absolutnie zdominowali zawody, zdobywając łącznie aż 23 medale. Przemyślanie wywalczyli 11 złotych, 6 srebrnych oraz 6 brązowych krążków i bezapelacyjnie zwyciężyli w klasyfikacji  medalowej.

 

UKS TEMPO 5 Przemyśl (2).jpeg

 

Złote medale wywalczyli:

Julia Szczepanik (2005) – 80 m ppł (12,22 s) oraz 200 m ppł (30,18 s  rek. życ.)

Anna Kicińska (2005) – kula (12,43 m) oraz dysk 0,75 kg (41,94 m)

Daniel Szumielewicz (2005) - dysk 1 kg (43,34 m rek. życ.) oraz oszczep (36,80 m)

Adam Sikora (2006) – 110 m ppł (18,56 s)

Rafał Klinger (2006) – 600 m (1,30,46 min rek. życ.)

Błażej Pilawa (2005) – 100 m (11,79 s rek. życ.)

Adrian Pempuś (2005) – 1000 m (2,43,12 min rek. życ.)

Sztafeta chłopców 4x100 m (47,24 s)

Emanuel Czuba, Adam Sikora, Dominik Budziński, Patryk Pelc  

 

UKS TEMPO 5 Przemyśl (11).jpeg

 

Srebrne medale powędrowały do:

Julia Błaszczak (2006) – 600 m (1,42,44 min rek. życ.)

Dawid Błahuciak (2006) – kula (11,18 m rek. życ.)

Adam Sikora (2006) – 200 m ppł (29,63 s rek. życ.)

Błażej Pilawa (2005) – 300 m (36,81 s)

Patryk Pelc (2005) – skok wzwyż (175 cm)

Jakub Pawłowski (2005) – skok w dal (5,98 m)

 

UKS TEMPO 5 Przemyśl (10).jpeg

 

Brązowe medale zdobyli:

Emanuel Czuba (2005) – 600 m (1,31,10 min)

Zuzanna Ciećko (2007) – oszczep (26,17 m)

Patryk Panyło (2006) – skok wzwyż (170 cm)

Dominik Budziński (2005) – 100 m (11,83 s rek. życ.)

Anna Procyk (2006) – 1000 m (3,24,27 min rek. życ.)

Patryk Pelc (2005) – skok w dal (5,61 m rek. życ.)

 

UKS TEMPO 5 Przemyśl (5).jpeg

 

Pozostałe wyniki młodzików UKS Tempo 5 w Przemyślu:

Rafał Klinger – 300 m (41,00 s rek. życ.)

Dominik Budziński – 300 m (37,48 s rek. życ.)

Milena Szymczyszyn (2006) – 300 m (47,49 s)

Honorata Kupiniak (2007) – 80 m ppł (14,73 s) oraz 200 m ppł (33,46 s rek. życ.)

Aleksandra Urbańska (2006) – 80 m ppł (14,79 s) oraz 200 m ppł (36,28 s)

Aleksandra Mielnik (2008) – 100 m (15,17 s)

Dawid Błahuciak (2006) – dysk (28,13 m)

Mateusz Stasiaczek (2008) – skok wzwyż (140 cm)

Zuzanna Ciećko (2007) – kula (8,85 m)

Julia Hełmecka (2006) – dysk (25,16 m rek. życ.) oraz kula (7,75 m)

 

W ramach zawodów odbył się dla starszych kategorii mityng, podczas którego przemyślanie uzyskali następujące wyniki:

Adriana Włoch (2003) – 100 m ppł (16,07 s)

Marta Szumada (2003) – 400 m (60,97 s rek. życ.)

Piotr Bereźnicki (2003) – 800 m (2,05,78 min rek. życ.)

Adrian Potocki (2003) – 400 m (60,41 s)

Maciej Szybiak (2004) – 3000 m (11,33,81 min)

Martyna Strzelec (2003) oraz Magdalena Golec (2002) w skoku w dal po 5,17 m

Patrycja Herda (2002) – dysk 1 kg (35,29 m)

Roksana Rodzeń (2004) – kula (9,55 m rek. życ.) oraz oszczep (27,81 m)

Filip Kochanowicz (2004) – dysk 1,5 kg (29,63 m)

 

Serdecznie gratulujemy i prosimy o więcej! :-)

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 11-09-2020 15:04