-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Milion kilometrów przejechanych w Rowerowej Stolicy Polski

Za nami pierwsze dziesięć dni Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski i na tym etapie możemy się pochwalić wysokim, 8 miejscem w stawce 44 miast prezydenckich. Toczymy zaciętą walkę z Lesznem o miejsce siódme, a to wszystko dzięki zaangażowaniu nie tylko indywidualnie jeżdżących rowerzystów z Przemyśla, ale także grup jak Przemyska Grupa Rowerowa i ich sympatyków, Bida Cycling Group, Zakręcony Przemyśl, a także wspierających nas w zabawie kolarzy z Jarosławia, Eko Line Zryw Buszkowiczki, Kańczugi, Przeworska i Pruchnika. 122 aktywnych uczestników jeżdżących dla naszego miasta przejechało w tym czasie ponad 25 tysięcy kilometrów dla Przemyśla!

Wszyscy uczestnicy rywalizacji w Polsce przejechali już ponad milion kilometrów, na co w ubiegłej edycji potrzeba było aż 27 dni, co najlepiej świadczy o tym jakim zainteresowaniem cieszy się ta zabawa. Na pierwszym miejscu znajduje się Nowa Sól, drugie miejsce zajmuje obecnie Gniezno, a podium zamyka Biała Podlaska.

Organizatorzy informują o kolejnych nowościach technicznych, ważnych dla użytkowników.

  • Została przygotowana aktualizacja aplikacji (do pobrania w Sklep Play oraz App Store), która umożliwia zmianę grupy, do której się zapisaliście. Zmiana ta jest możliwa wyłącznie do 17 września.
  • Zwiększona została widoczność ilości uczestników w grupach i miastach do 200 osób.

Życzymy długich treningów i pięknych widoków podczas kręcenia kilometrów dla Przemyśla, walczymy dalej!

FB_wydarzenie_dla_miast.png

10_dni_rowerowa_stolica.png

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 11-09-2020 11:22
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 11-09-2020 11:25