8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

II Wyprawa Rowerowa - wrzesień 2020 już w najbliższą niedzielę. Zapraszamy!

Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej oraz Przemyska Grupa Rowerowa zapraszają na II Wyprawę Rowerową - wrzesień 2020 z okazji 81. rocznicy bitwy pod Krzywczą.

 

 

Na obrzeżach Przemyśla drzemie niesamowita historia zapisana w pozostałościach powojennej nawałnicy, która dziś przypomina o sobie licznymi pamiątkami i ciekawymi opowieściami.

 

 

Organizatorzy wydarzenia czekać będą na Państwa w najbliższą niedzielę, 13 września br. na Placu Berka Joselewicza 1 (przy gmachu Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej). Zbiórka o godzinie 9:45. Start planowany jest na godzinę 10:00.

 

Rowerzyści biorący udział w imprezie, przemierzą około 55-kilometrową trasę: Przemyśl – Krasiczyn – Chyrzyna – Krzywcza – Wapowce – Przemyśl. Tempo jazdy zostanie dostosowane do ostatniego uczestnika.

 

mapa.png

 

Organizatorzy proszą, by uczestnicy zabrali ze sobą napoje i dobry humor. Przy okazji przypominają też, że każdy z cyklistów bierze udział w wyprawie na własne ryzyko oraz odpowiada za siebie, rower i sprzęt rowerowy w 100 %. Muzeum, jako organizator wyprawy rowerowej ma prawo do zmiany trasy wycieczki w dniu wyprawy lub przesunięcia jej terminu ze względu na pogorszenie pogody.

 

Udział w wyprawie jest bezpłatny! Nie prowadzone są żadne zapisy, wystarczy przyjechać na miejsce zbiórki.

 

rowery 2.jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 10-09-2020 11:45
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 10-09-2020 11:59