-4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

W zdrowym ciele zdrowy duch! Zapraszamy do wspólnego świętowania Narodowego Dnia Sportu

W imieniu Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta do wspólnego świętowania Narodowego Dnia Sportu.

 

 

8. edycja wydarzenia organizowanego przez Fundację Zwalcz Nudę przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki z każdym, kolejnym rokiem coraz bardziej zyskuje na popularności. Wszak wiadomo, że w zdrowym ciele zdrowy duch, a aktywne spędzanie czasu to najlepsza forma odpoczynku, zabawy i relaksu. Narodowy Dzień Sportu ustanowiony został nie tylko dla tych, którym codzienna aktywność ruchowa nie jest bynajmniej obca, ale i dla tych, którzy do tej formy dbania o swoją formę, zdrowie i samopoczucie muszą się jeszcze przekonać.

 

W ramach tegorocznego wydarzenia Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla przemyślan niespodzianki. W sobotę, 19 września wszyscy chętni, będą mogli skorzystać z bezpłatnych treningów oraz wziąć udział w dwóch – rzecz jasna sportowych – wydarzeniach:

 

O godzinie 10.00 w hali sportowej przy ulicy Mickiewicza 30 rozpocznie się Maraton Fitness. W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich, którzy pragną poćwiczyć pod okiem profesjonalnych instruktorów i – przy okazji - naładować się mnóstwem naturalnej, pozytywnej energii.

 

O godzinie 17.00 zapraszamy na Krytą Pływalnię mieszczącą się przy ul. 22-go Stycznia, gdzie energetyczną, wodną „bombę” zafundują Państwu instruktorzy Aqua Aerobiku. Nie martwcie się, jeśli nigdy wcześniej nie mieliście do czynienia z tą formą aktywności fizycznej – jak zapewniają organizatorzy – to sport absolutnie dla każdego. Bez względu na wiek, czy kondycję.

 

 

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

 

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz na narodowydziensportu.pl.

 

nds.png

tekst: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 09-09-2020 12:39
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 09-09-2020 12:43