-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„30 lat jak jeden koncert…” – RAZ, DWA, TRZY na Zamku!

28 marca br. mieli na deskach Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu świętować trzydziestolecie istnienia zespołu… Ogólnoświatowa pandemia i związane z nią restrykcje przyczyniły się do przesunięcia terminu tego, jakże wyczekiwanego przez wielu (nie tylko najwierniejszych fanów) wydarzenia.

 

Ale… Jak głosi pewne staropolskie przysłowie - Co się odwlecze, to nie uciecze! I tak… Zespół RAZ, DWA, TRZY – bo przecież o nim mowa, jeszcze raz zaprasza Państwa do wspólnego uczczenia zacnego jubileuszu!

 

Jeśli już kiedyś słyszeliście Adama Nowaka i jego znakomitych kolegów na żywo, to nie musimy przekonywać Was do tego, że ich koncerty to niezapomniane przeżycie. Jednak jeśli jeszcze nigdy nie byliście na koncercie Raz, Dwa, Trzy – to zapewniamy – naprawdę warto!

 

 

RAZ DWA TRZY „30 lat jak jeden koncert…”

niedziela – 20 września br. - godzina 18.00 i 20.30 - Zamek Kazimierzowski w Przemyślu*

 

raz dwa trzy.jpeg

 

30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i  fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno – literacki język. Zespołu, który w niedościgniony  sposób zinterpretował piosenki Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego – z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Ponadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe. To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy”  – jego swoistym DNA.

 

Koncertami również – bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić Naszą  z Wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście.

 

Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert !

 Raz, Dwa, Trzy

 

 

 

 

*BILETY WYPRZEDANE – zakupione wcześniej na koncert, który miał się odbyć 28 marca br. zachowują ważność.

 

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK uprzejmie informuje, że w związku z obostrzeniami epidemiologicznymi na godzinę 18.00 zapraszamy osoby, które zakupiły bilety w rzędach: I, III, V, VII, IX, XI, XIII, XV, XVII, i na BALKONIE, zaś  na godz. 20.30 w rzędach parzystych: II, IV, VI, VIII, X, XII, XIV, XVI

 

*Koncert można oglądać wyłącznie z zachowaniem odpowiednich zaleceń sanitarnych, wynikających z obowiązujących przepisów ujętych w regulaminie i szczególnych zasad  obowiązujących w okresie zagrożenia COVID 19.
Goście zobowiązani są przede wszystkim do noszenia maseczek ochronnych, dezynfekcji rąk oraz zachowania odpowiedniego dystansu w stosunku do drugiej osoby.

 

20-09-2020-KONCERT-RAZ-DWA-TRZY-PLAKACIK.jpeg

Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 04-09-2020 11:56
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 04-09-2020 12:00