15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Macie ochotę na folkowo-rockową nutę? Zapraszamy na "Madamme"!

Z wiadomych względów, tegoroczna wiosna i lato były cichsze niż te, które pamiętamy z lat ubiegłych. Pandemia skutecznie pokrzyżowała plany organizatorom zaplanowanych w tym  czasie imprez... Kilka z wpisanych w kalendarz wydarzeń udało się przesunąć na inny termin, niestety część z nich została odwołana. Na szczęście – jeszcze nieco powoli i ostrożnie, ale jednak – wracamy do „normalności”. Za nami już pierwsze koncerty, spektakle... Wspaniały, jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Salezjańskie Lato Muzyczne „Między Wschodem a Zachodem”, a także inauguracja kolejnej edycji Przemyskiego Kina Plenerowego.

 

Tym razem Urząd Miejski w Przemyślu zaprasza Państwa na niezwykle energetyczny wieczór w rytmie folk-rocka. 11 września (piątek) w Rynku Starego Miasta wystąpi dla Państwa zespół Madamme!
 

 

 

 

Madamme to pięcioosobowy zespół tworzący muzykę z pogranicza folku i folk rocka, przez co ich brzmienie można porównać do zespołów takich jak The Lumineers, Of Monsters And Men, czy Kwiat Jabłoni.

 

 

 

Madamme przybędzie do nas w ramach trasy “Twarzą w twarz z Madamme”, którą grupa rozpoczęła tuż po wydaniu swojego najnowszego minialbumu “Tadamm!”. Trasa ta została wymyślona tak, żeby zespół mógł grać jak najbliżej ludzi, często więc koncerty odbywają się na ulicach, w ogródkach (także tych restauracyjnych), czy w portach. Jak sami mówią - podczas ich koncertów zawsze jest okazja zarówno, żeby się zasłuchać, jak i  pobujać, potańczyć i poskakać.

 

 

Dacie się porwać folkowym/ folkowo-rockowym rytmom? Zapraszamy! Rynek Starego Miasta – piątek, 11 września o godzinie 19.00. Do zobaczenia!

 

Koncert Madamme Przemyśl plakat_.jpeg

tekst: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 04-09-2020 11:19