16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Moc atrakcji na zakończenie wakacji, czyli piknik rodzinny na pożegnanie lata

Stało się – wakacje dobiegły końca… Przed nami (miejmy nadzieję) piękna, polska złota jesień, pełna słońca i babiego lata. Ale zanim najbarwniejsza pora roku na dobre rozgości się w naszym mieście, Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich mieszkańców grodu nad Sanem oraz odwiedzających nas gości do wspólnej zabawy.

 

W najbliższą niedzielę, 6 września już od godziny 10 rano na parkingu przy dolnej stacji wyciągu narciarskiego w Przemyślu czekać będzie na Państwa wiele niespodzianek. Tego dnia bowiem odbywać się tam będzie Piknik na zakończenie lata, który patronatem objął sam Prezydent Miasta Wojciech Bakun.

 

 

W programie imprezy znalazły się między innymi: ognisko, darmowe dmuchańce dla najmłodszych, przejazdy kolejką krzesełkową i szaleństwa na saneczkach, zabawa w lunaparku i wodnym placu zabaw. Mali i duzi miłośnicy jednośladów będą mogli zmierzyć swoje siły podczas rajdu z Przemyską Grupą Rowerową. Malownicza trasa, obejmująca Przemyśl i okolice liczyć będzie ok. 25-35 kilometrów, a podczas przejażdżki, uczestnicy wydarzenia poznają podstawowe zasady bezpiecznej jazdy.

 

Zapraszamy!

 

POSiR piknik.jpeg

tekst: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 03-09-2020 09:42