30 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na drugą edycję kina plenerowego

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK zaprasza na drugą edycję Kina Plenerowego w dniach 4-6 września 2020 r. o godz. 20.00. Tym razem trzy filmy zobaczymy w scenerii Rynku przemyskiego.

W piątek, 4 września obejrzymy dramat wojenny „Miasto 44” w reżyserii Jana Komasy, opowieść o miłości, a także odwadze i poświęceniu. Akcja filmu rozgrywa się w czasie Powstania Warszawskiego.

W sobotę, 5 września„Życie jest piękne” włoski film z 1997 roku, w reżyserii Roberto Benigniego. Niezwykle zabawna opowieść o miłości, przyjaźni i o tym, że nawet w najgorszych czasach możemy sprawić, że życie będzie piękne.

W niedzielę, 6 września, na zakończenie drugiej edycji kina, obejrzymy film „Jutro będziemy szczęśliwi” w reżyserii Hugo Gélin. Piękną opowieść o sile miłości między dzieckiem a rodzicem. Bohaterem filmu jest ojciec, który musi nauczyć się odpowiedzialności, gdy w jego życiu pojawia się… córka.
 
Seanse pod chmurką będą możliwe dzięki środkom pozyskanym przez Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach projektu „Dziedziniec sztuki III”. Z wykorzystaniem zakupionego sprzętu możliwa będzie „klasyczna” prezentacja ambitnych dzieł sztuki filmowej.
Wstęp wolny
Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 02-09-2020 13:38
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 02-09-2020 13:38