18 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Stypendia Prezydenta Miasta Przemyśla 2019/2020

W związku z realizacją Uchwały nr 113/2017 r. Rady Miejskiej w Przemyślu z dnia 19 czerwca 2017 r. w sprawie określenia  szczegółowych warunków udzielania pomocy dzieciom i młodzieży, formy i zakres tej pomocy, w tym stypendia dla uzdolnionych uczniów oraz tryb postępowania w tych sprawach, uwzględniając w szczególności przedsięwzięcia sprzyjające eliminowaniu barier edukacyjnych, a także osoby lub grupy osób uprawnione do pomocy oraz potrzeby edukacyjne na danym obszarze, zmienionej  Uchwałą nr 71/2018 Rady Miejskiej w Przemyślu z dnia 26 kwietnia 2018r. oraz zmienionej Uchwałą nr 69/2019 Rady Miejskiej w Przemyślu z dnia 5 czerwca 2019r. - poniżej podaje listę uczniów uprawnionych do otrzymania Stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla w roku szkolnym 2019/2020:

lp. Szkoła Nazwisko Imię
1 Szkoła Podstawowa Nr 1 Babiak Dominika
2 Szkoła Podstawowa Nr 4 Hajduk Łukasz
3 Szkoła Podstawowa Nr 4 Dryjańska Emilia
4 Szkoła Podstawowa Nr 4 Nowak Gabriela
5 Szkoła Podstawowa Nr 5 Pańczyszyn Brajan
6 Szkoła Podstawowa Nr 6 Kicińska Anna
7 Szkoła Podstawowa Nr 11 Głowniak Martyna
8 Szkoła Podstawowa Nr 11 Jabłoński Szymon
9 Szkoła Podstawowa Nr 11 Jabłońska Maja
10 Szkoła Podstawowa Nr 11 Błaszczyszyn Karol
11 Szkoła Podstawowa Nr 11 Głowacz Michał
12 Szkoła Podstawowa Nr 14 Gudzelak Wiktoria
13 Szkoła Podstawowa Nr 14 Osada Julia
14 Szkoła Podstawowa Nr 14 Bandrowicz Aleksander
15 Szkoła Podstawowa Nr 14 Błażewicz Michał
16 Szkoła Podstawowa Nr 16 Kowalska Wiktoria
17 Szkoła Podstawowa Nr 16 Muzyczka Julia
18 Szkoła Podstawowa Nr 16 Szczygielski Karol
19 Szkoła Podstawowa Nr 16 Pych Natalia
20 Szkoła Podstawowa Nr 16 Szczerbowski Stefan
21 Szkoła Podstawowa Nr 16 Tkaczyk Michał
22 Szkoła Podstawowa Nr 16 Siedlewicz Iga
23 Szkoła Podstawowa Nr 17 Fil Julia
24 Szkoła Podstawowa Nr 17 Mokrauz Mikołaj
25 Szkoła Podstawowa Nr 17 Charydczak Iwona
26 Szkoła Podstawowa Nr 17 Potrebka Julia
27 Salezjańska Niepubliczna Szkoła Podstawowa Tkaczyk Wiktoria
28 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO Gazda Jakub
29 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO Ams Konrad
30 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO Maćkowiak Zofia
31 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO Zarębiński Aleksander
32 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO Dawnis Karol
33 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO Garbowska Kornelia
34 I Liceum Ogólnokształcące Kowalczyk Jakub
35 I Liceum Ogólnokształcące Dąbek Katarzyna
36 I Liceum Ogólnokształcące Musz Michał
37 I Liceum Ogólnokształcące Jarosz Michał
38 I Liceum Ogólnokształcące Mytnik Adam
39 I Liceum Ogólnokształcące Jasiński Grzegorz
40 I Liceum Ogólnokształcące Misiak Klaudiusz
41 I Liceum Ogólnokształcące Szałyga Artur
42 I Liceum Ogólnokształcące Prochaska Kamila
43 I Liceum Ogólnokształcące Kinasz Przemysław
44 I Liceum Ogólnokształcące Dyrda Michał
45 I Liceum Ogólnokształcące Barycka Aleksandra
46 I Liceum Ogólnokształcące Olszański Oskar
47 I Liceum Ogólnokształcące Cebeńko Magdalena
48 II Liceum Ogólnokształcące Sielska Małgorzata
49 II Liceum Ogólnokształcące Pogorzelec Michał
50 II Liceum Ogólnokształcące Nessel Maciej
51 II Liceum Ogólnokształcące Kuc Maksymilian
52 II Liceum Ogólnokształcące Barszczak Kamil
53 II Liceum Ogólnokształcące Hajduk Martyna
54 II Liceum Ogólnokształcące Kowalik Justyna
55 II Liceum Ogólnokształcące Stachniak Aleksandra
56 Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących  Maciejowski Paweł
57 Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących  Gawron Mateusz
58 Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących  Tokarz Patryk
59 Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących  Stadnik Michał
60 Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących  Chrobak Patryk
61 Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących  Kroczek Karol
62 Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych Gaweł Wiktoria
63 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 Budny Nicole
64 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Baszak Aleksandra
65 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Bator Kacper
66 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Batycki Kacper
67 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Bryzek Maciej
68 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Chachura Jakub
69 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Chwalisz Pola
70 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Czyszkiewicz Beniamin
71 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Gazda Wojciech
72 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Jabłoński Dobrosław
73 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Jarosz Urszula
74 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Kochanowicz Aleksandra
75 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Łopatiak Patryk
76 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Marciniec Zuzanna
77 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Paśko Urszula
78 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Polnik Krzysztof
79 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Szelążek Elżbieta
80 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Walczak Antoni
81 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Walczak Milena
82 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Wodka Kornelia
Opublikował: Paweł Bugera | Data publikacji: 31-08-2020 11:39
Modyfikował: Paweł Bugera | Data modyfikacji: 16-09-2020 09:14