9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktywne Lato z Radiem Zet ponownie w Przemyślu

Aktywne Lato z Radiem ZET promuje, jak sama nazwa audycji wskazuje, aktywne spędzanie czasu z rodziną. Jednym z przystanków na trasie tegorocznej edycji jest Przemyśl i jego najbliższe okolice. Już w ten weekend (15-16 sierpnia) zobaczycie radiowe studio w naszym mieście.

Sobota to czas dla rodziny, która wygrała weekend w naszym mieście w jednej z poprzednich audycji Radia ZET, a jako że ma być to czas aktywnie spędzony będzie to wycieczka rowerowa, zwiedzanie Arboretum, jednego z fortów Twierdzy Przemyśl, Zamku w Krasiczynie i Zamku kazimierzowskiego, a także podziemi pod Archikatedrą.

W niedzielę mieszkańcy zobaczą studio Radia ZET na przemyskim Rynku, skąd od godziny 9.30 do 15.00 będzie nadawany program prezentujący atrakcje naszego miasta, przedstawiane przez przemyskich rozmówców, m.in. sporty na stoku narciarskim, Muzeum Dzwonów i Fajek oraz oczywiście spotkanie z Dobrym Wojakiem Szwejkiem. Cały czas także trwa konkurs, w którym kolejne rodziny mogą wygrać wycieczkę do kolejnych miast na trasie Aktywnego Lata z Radiem ZET, a zgłosić można się do niego na stronie konkursu: konkursy.radiozet.pl/Aktywne-Lato-z-Radiem-ZET

aktywne lato z radiem zet.png

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 14-08-2020 14:31
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 14-08-2020 14:33