1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rozpoczynamy kolejny tydzień z Przemyską Sceną Letnią

Wakacyjne wtorki w Przemyślu już od czterech lat są niechybnym zwiastunem wieczornych, niezwykle klimatycznych, a przede wszystkim - muzycznych spotkań z artystami Przemyskiej Sceny Letniej. Przez sześć kolejnych dni na ustawionej w Rynku Starego Miasta scenie, występować będą dla Państwa szalenie zdolni i porywający przemyscy artyści.

 

Przypominamy, że koncerty rozpoczynają się zawsze o godzinie 19.00.

 

 

 

 

Już za kilka godzin,  czyli we wtorek, 4 sierpnia br. o g. 19 wystąpi dla Państwa Dawid Huczko, który zagra na akordeonie „Popularne melodie”. Mecenasem dzisiejszego koncertu jest Dominik Tracz.

 

przemyska-scena-letnia_2020_08_04.jpeg

 

A w środę, 5 sierpnia br. artystyczny popis da Zespół „The Melody” – w składzie: Julia Mielniczek (śpiew), Aleksandra Łygan (śpiew, gitara),Michał Tkaczyk (piano) i Adrian Kolasa (gitara basowa). Mecenasem koncertu jest Sławomir Hanus.

 

przemyska-scena-letnia_2020_08_05.jpeg

 

Natomiast w czwartek (6 bm.) na scenie zobaczymy (i usłyszymy!) zespół „X Y Z”, czyli: Aleksandrę Łygan (śpiew), Adriana Dziadka (instrumenty perkusyjne), Michała Tkaczyka (piano), Adriana Kolasę (gitara basowa) oraz Hubert Roga (gitara). Mecenasem koncertu jest Grzegorz Pyrcz.

 

przemyska-scena-letnia_2020_08_06.jpeg

 

Zapraszamy!

 

przemyska_scena_letnia.jpeg

Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 04-08-2020 12:11
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 05-08-2020 14:42