18 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Jak weekend… to tylko z Przemyską Sceną Letnią!

Ciesząca się ogromną sympatią Przemyska Scena Letnia każdego wieczoru przyciąga na Rynek Starego Miasta rzesze wielbicieli lokalnych talentów muzycznych. Nasi artyści grają dla Was codziennie (z wyjątkiem poniedziałku).

 

 

Drodzy Przemyślanie! Szanowni Goście miasta nad Sanem!

Dziękujemy, że przez cały ostatni tydzień byliście z nami. Wasza obecność sprawia, że wieczory na Rynku są jeszcze bardziej wyjątkowe niż zwykle. Dziękujemy, że doceniacie kunszt występujących dla Was muzyków. I zapraszamy po więcej.

 

Przed nami kolejne koncerty Przemyskiej Sceny Letniej. Dzisiaj (w piątek, 31 lipca) wystąpi dla Państwa w „Melodiach znanych i lubianych” młody wirtuoz akordeonu, laureat wielu krajowych i międzynarodowych konkursów muzycznych Krzysztof Polnik. Mecenasem koncertu jest Robert Żero.

 

Przemyska Scena Letnia - 31.07.2020.jpeg

 

W sobotę, 1 sierpnia zapraszamy na występ Duetu „Jaś i Małgosia” – w składzie: Małgorzata Świetlicka (gitara, śpiew) oraz Jan Sośnicki (gitara basowa). Mecenasem koncertu jest Przemysław Włodek.

  

Przemyska Scena Letnia - 01.08.2020.jpeg

 

A już w niedzielę, 2 sierpnia br. po raz kolejny zachwyci nas Zespół „X Y Z” - w składzie: Aleksandra Koszelik (śpiew), Adrian Dziadek (instrumenty perkusyjne), Michał Tkaczyk (piano), Adrian Kolasa (gitara basowa) oraz Hubert Róg (gitara). Mecenasem koncertu jest Jerzy Czuchman.

 

Zapraszamy!

 

Przemyska Scena Letnia - 02.08.2020.jpeg

tekst: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 31-07-2020 08:58
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 31-07-2020 09:00