12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Już jutro przemierzysz miasto wzdłuż i wszerz na elektrycznej hulajnodze blinkee

W najbliższy piątek (31 lipca br.) w wielu częściach naszego miasta czekać będą na Was hulajnogi blinkee. Oficjalne otwarcie odbędzie się o godzinie 14.00  przy budynku magistratu. O zaletach tego łatwego, wygodnego i – co najważniejsze ekologicznego środku transportu opowie jeden z założycieli firmy, a jednocześnie współtwórca wszystkich rozwiązań informatycznych oraz elektronicznych zastosowanych w pojazdach blinkee.city Paweł Maliszewski. Zaś pierwszą, próbną jazdę po Przemyślu wykona Prezydent Miasta Wojciech Bakun.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

0001.jpeg

 

Hulajnogi elektryczne firmy Blinkee czekać będą na Państwa w wielu częściach naszego miasta. Pełna lista lokalizacji, w których zaparkowane będą pojazdy dostępna jest w bezpłatnej aplikacji blinkee.city. Amatorzy tych wygodnych jednośladów będą mogli korzystać z nich po pobraniu jej na swój telefon oraz utworzeniu na niej swojego konta.

 

Pobierz aplikację z App Store lub z Google Play.

 

Dzięki aplikacji nie tylko z łatwością zlokalizujemy najbliższą hulajnogę, ale też będziemy mogli sobie ją zarezerwować. Kwadrans – dokładnie na tyle czasu będziemy mogli bezpłatnie zarezerwować sprzęt. Kiedy już zakończymy swoją przejażdżkę, hulajnogę odstawiamy w jednej z wyznaczonych przez Blinkee stref.

 

 

Ile będzie kosztować wypożyczenie hulajnogi?

49 groszy – tyle zapłacimy za minutę jazdy. Poza tym naliczana będzie dodatkowa opłata w wysokości 2,50 zł za uruchomienie hulajnogi oraz 9 groszy za minutę postoju.

 

 

Więcej szczegółów i zasady korzystania usług znajdują się na stronie www.blinkee.city.

 

 

Let’s blinkee.city in Przemyśl!

 

bc.jpeg

tekst: Agata Czereba

zdjęcia: blinkee.city Przemyśl

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 30-07-2020 10:34
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 30-07-2020 10:37