15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Michał Kubisztal zostaje w Przemyślu

60-krotny reprezentant Polski, czterokrotny król strzelców polskiej ekstraklasy, mistrz Polski z drużyną Zagłębia Lubin w sezonie 2006 – 2007, były zawodnik m.in. niemieckiego bundesligowego zespołu Fuchse Berlin, od sezonu 2018 – 2019 zawodnik oraz trener ORLEN Upstream Czuwaj Przemyśl – zostaje w załogą pierwszoligowej drużyny z Przemyśla!

Logo SRS Orlen Uostream

Z nieskrywaną dumą pragniemy poinformować, że Michał Kubisztal przedłużył kontrakt na sezon 2020 – 2021 jako trener oraz zawodnik poinformował prezes zarządu SRS Przemyśl Robert Skawiński. – Jesteśmy przekonani, że przyszły sezon pod wodzą Michała, będzie jednym z najlepszych historii naszego zespołu. A już z całą pewnością będzie obfitował w liczne zwycięstwa – dodaje.

Na stronie internetowej naszych szczypiornistów, możemy przeczytać: „Wiemy już dziś, że Superliga jest w naszym zasięgu, a z Waszą pomocą, cała Polska usłyszy o niepokonanej #TwierdzyPrzemyśl”.

 

To z pewnością bardzo dobra wiadomość dla wszystkich kibiców przemyskiej drużyny. A my… Trzymamy kciuki za naszych zawodników i życzymy im udanego sezonu. Oby z tak znakomitym, grającym trenerem odnosili same sukcesy. Głęboko w to wierzymy i z przyjemnością będziemy Państwa informować o nich na naszej stronie internetowej www.przemysl.pl.

 

M. Kubisztal.jpeg

tekst: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 24-07-2020 10:35