5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Niekonwencjonalny pomysł na odkrywanie uroków grodu nad Sanem, czyli... Już niebawem elektryczne hulajnogi blinkee.city pojawią się w Przemyślu!

Elektryczne hulajnogi blinkee.city pojawią się w Przemyślu na przełomie lipca i sierpnia. Dokładaną datę premiery poznamy w przyszłym tygodniu.  

 

0001.jpeg

 

Polska firma blinkee.city  jest obecna w ponad 30 miastach, w których zarządza siecią elektrycznych skuterów, hulajnóg i rowerów, ale pojazdy Blinkee można również spotkać m.in. w Hiszpanii, Czechach czy na Węgrzech. Firma została założona jako start-up w 2017 r. przez trzech inżynierów, przyjaciół ze studiów: Pawła Maliszewskiego, Marcina Maliszewskiego i Kamila Klepackiego. Są oni twórcami wszystkich rozwiązań informatycznych oraz elektronicznych zastosowanych w pojazdach blinkee.city.

     

Warto zaznaczyć, że hulajnogi to nie tylko łatwy i ekologiczny sposób przemieszczania się, to również obecnie jedna z najbezpieczniejszych, bo pozwalająca skutecznie unikać zarazków, forma transportu miejskiego. Na urządzaniach można dojeżdżać do pracy, poruszać się w celach rekreacyjnych lub załatwiać codzienne sprawunki jak wizyta na poczcie czy w urzędzie

 

blinkee_city_mat_pras_32.jpeg

 

Na przełomie lipca i sierpnia br. 40 elektrycznych hulajnóg Blinkee pojawi się w Przemyślu. Do ich użytkowania niezbędny będzie telefon typu smartfon, aplikacja blinkee.city (pobierz aplikację z ► App Store lub z ► Google Play) i internet.    

 

 

Więcej szczegółów i zasady korzystania usług znajdują się na stronie www.blinkee.city.

 

 

Let’s blinkee.city in Przemyśl!

 

blinkee.jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 23-07-2020 08:34
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 23-07-2020 08:45