14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Elektryczna hulajnoga, czyli znakomity pomysł na zwiedzanie miasta. Już niebawem w Przemyślu!

Już wkrótce każdy, kto zechce odkrywać uroki Przemyśla jeżdżąc na elektrycznej hulajnodze, będzie mógł to zrobić!

 

Niebawem w różnych częściach naszego miasta pojawią się hulajnogi elektryczne firmy Blinkee. 49 groszy – tyle będzie nas kosztować minuta jazdy. Poza tym naliczana będzie dodatkowa opłata w wysokości 2,50 zł za uruchomienie hulajnogi oraz 9 groszy za minutę postoju.

Amatorzy tych wygodnych jednośladów będą mogli korzystać z nich po pobraniu na swój telefon bezpłatnej aplikacji Blinkee.city oraz utworzeniu na niej swojego konta.

 

 

Pobierz aplikację z ► App Store lub z ► Google Play.

 

 

Dzięki aplikacji nie tylko z łatwością zlokalizujemy najbliższą hulajnogę, ale też będziemy mogli sobie ją zarezerwować. Kwadrans – dokładnie na tyle czasu będziemy mogli bezpłatnie zarezerwować sprzęt. Kiedy już zakończymy swoją przejażdżkę, hulajnogę odstawiamy w jednej z wyznaczonych przez Blinkee stref.

- Strefa Przemyśla, w której można pozostawiać hulajnogi jest już gotowa w aplikacji i do wglądu dla wszystkich. Nam jednak bardziej zależy na tym gdzie chcecie znajdywać nasze hulajki... pragniemy, aby były one zawsze pod ręką, w pełni naładowane i gotowe do działania! Na ten moment szykujemy swój postój pod Rutyna przy ulicy Serbańskiej 1, gdzie zawsze znajdziecie nasze elektryczne hulajnogi – informuje na swojej stronie firma Blinkee.

 

 

Czy Wy też nie możecie się już doczekać? Śledźcie nowe informacje na temat blinkee w Przemyślu! Znajdziecie je na naszej stronie internetowej lub na na blinkee.city Przemyśl.

 

blinkee.jpeg

tekst: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 21-07-2020 09:32
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 22-07-2020 11:40