-7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

CK w Przemyślu zaprasza na projekcje filmów Studia Filmowego Lwów Kuriera Galicyjskiego

Centrum Kulturalne w Przemyślu zaprasza Państwa na projekcje filmów Studia Filmowego Lwów Kuriera Galicyjskiego. Prezentowane podczas pokazu obrazy zrealizowano dzięki wsparciu Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.

 

Filmy wyemitowane zostaną jednocześnie w: Centrum Kulturalnym w Przemyślu (ul. Stanisława Konarskiego 9), Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie (ul. Konopnickiej 2) oraz w Gminnym Ośrodku Kultury w Horyńcu-Zdroju (ul. Sobieskiego 4). Wydarzenie odbędzie się w ramach FESTIWALU DZIEDZICTWA KRESÓW 2020.

 

 

Zapraszamy! Piątek, 31 lipca br. o godzinie 19:00

 

POKUCKA TROJA – reż. Mirosław Rowicki  

 

NIE RZUCIM ZIEMI – reż. Karina Wysoczańska

 

NIKT IM IŚĆ NIE KAZAŁ – realizacja Aleksander Kuśnierz, Anna Gordijewska

 

Wstęp na pokaz w Centrum Kulturalnym w Przemyślu: wejściówki (do odbioru w Kasie CK - ilość miejsc ograniczona). Kasa czynna jest od wtorku do niedzieli w godzinach 14.00 - 20.00.

 

Organizatorzy przypominają, że udział w projekcji będzie możliwy wyłącznie z zachowaniem odpowiednich zaleceń sanitarnych, wynikających z obowiązujących przepisów ujętych w regulaminie i szczególnych zasad  obowiązujących w okresie zagrożenia COVID 19. Goście zobowiązani będą przede wszystkim do noszenia maseczek ochronnych, dezynfekcji rąk oraz zachowania odpowiedniego dystansu w stosunku do drugiej osoby.

 

festiwal_kresow_pokaz_filmow_2020.jpeg

Centrum Kulturalne w Przemyślu

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 20-07-2020 12:32
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 20-07-2020 12:45