17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wystartowało letnie bezpośrednie połączenie Rzeszów-Szczecin!

16 lipca zostało zainaugurowane bezpośrednie połączenie lotnicze z Rzeszowa do Szczecina. Rejsy będą się odbywały 2 razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki przez Polskie Linie Lotnicze LOT. Z lotniska w podrzeszowskiej Jasionce samoloty startować będą o godzinie 19:25 a przylot do portu w Goleniowie zaplanowano na 20:55.

 

Fot.R.Neumann.jpeg

 

- Oferujemy mieszkańcom regionu kolejne połączenie pozwalające zaplanować wypoczynek na północy kraju.  Lot na trasie Rzeszów-Szczecin to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu oraz komfort podróży. Ze  Szczecina można też szybko dostać się do Świnoujścia, Kołobrzegu czy Międzyzdrojów i tym samym skorzystać z uroków polskiego morza. Zapraszamy też wszystkich turystów z województwa zachodniopomorskiego do odkrywania atrakcji turystycznych Podkarpacia - powiedział Adam Hamryszczak-prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

 

Port lotniczy Rzeszów-Jasionka jest partnerem  kampanii promocyjnej „CzasNaPodkarpackie”, która zachęca do korzystania z wielu atrakcji turystycznych w województwie Podkarpackim. Na lotnisku powstał punkt informacji turystycznej gdzie każdy pasażer przylatujący na Jasionkę otrzyma voucher uprawniający do 30% zniżki na bilety wstępu do muzeów, zamków i innych obiektów turystycznych. Wskazane zostaną również atrakcje na terenie Bieszczad, Beskidu Niskiego czy Roztocza.

 

- Uważam, że program „Czas Na Podkarpackie” może być inspiracją i wzorcem dla innych województw. Nie ukrywam, że mocno liczę na pozytywny wpływ bonu turystycznego na odmrażanie turystyki w Polsce - dodaje A.Hamryszczak

 

Szczecin_hd.png


Oprócz uruchomionego wczoraj połączenia do Szczecina Polskie Linie Lotnicze LOT realizują loty z Rzeszowa do Warszawy i Gdańska, Zadaru, Salonik, Burgas oraz Barcelony. Linie Ryanair latają do Manchesteru, Bristolu, East Midlands i Dublina Realizowane przez Ryanair.

 

zachod_w_miedzyzdrojach.jpeg

jas.png

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 17-07-2020 08:06
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 17-07-2020 08:12