6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zacieśnia współpracę z Funduszem Pożyczkowym zarządzanym przez Agencję Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w Mielcu

Dzięki zacieśnieniu współpracy pomiędzy  Przemyską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. a Agencją Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w Mielcu, lokalni przedsiębiorcy oraz osoby planujące własny biznes będą miały lepszy dostęp  do preferencyjnych pożyczek na założenie i rozwój działalności gospodarczej.

 

 

Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. prowadzi Fundusz Pożyczkowy od 2003 roku. Fundusz Pożyczkowy wspiera sektor mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osoby zainteresowane uruchomieniem działalności gospodarczej poprzez udzielanie pożyczek inwestycyjnych i obrotowych.

 

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. współpracuje z Agencją MARR S.A. w zakresie preferencyjnych pożyczek dla biznesu od kilku lat. Pracownicy PARR S.A. informują i doradzają na temat oferty pożyczkowej MARR, a także zajmują się przygotowywaniem wniosków o pożyczki.

 

Zacieśnienie współpracy pomiędzy agencjami związane jest ze zwiększeniem liczby produktów oferowanych przez Agencję MARR S.A. oraz poprawą ich dostępności dla lokalnych przedsiębiorców.

Preferencyjne pożyczki dostępne w ofercie agencji MARR to atrakcyjna alternatywa w stosunku do kredytów komercyjnych udzielanych przez banki, a także sposób na sfinansowanie inwestycji w sytuacji coraz mniejszej ilości środków w postaci bezzwrotnych dotacji.

 

Obecna oferta Agencji MARR S.A. obejmuje następujące produkty:

Pożyczka standardowa:

Kwota pożyczki:  do 500 000 zł

Oprocentowanie: od 0,98%


Pożyczka standardowa - innowacyjna:

Kwota pożyczki:  do 1 mln zł

Oprocentowanie: od 0,98%

 

Pożyczka na rozwój turystyki:

Kwota pożyczki: do 500 000 zł

Oprocentowanie: od 0,245%


Pożyczka płynnościowa (COVID-19):

Kwota pożyczki: do 600 000 zł

Oprocentowanie: 0%

 

Mikropożyczka:

Kwota pożyczki: do 80 000 zł

Oprocentowanie: 0,1%

 

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych można znaleźć na stronie Agencji Rozwoju Regionalnego MARR  - https://www.marr.com.pl/index-9.html

Dzięki zacieśnieniu współpracy pomiędzy agencjami, lokalni przedsiębiorcy zainteresowani skorzystaniem z pożyczek MARR będą mogli podpisywać umowy pożyczkowe nie w Mielcu, jak było to dotychczas lecz w Przemyślu w siedzibie PARR S.A. przy ul. ks. Piotra Skargi 7/1.

 

Informacje na temat poszczególnych pożyczek można uzyskać także w Przemyślu, w Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., która prowadzi Punkt Obsługi Klienta w zakresie pożyczek oferowanych przez Agencję Rozwoju Regionalnego MARR S.A.

W Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego można także zamówić usługę związaną z przygotowaniem wniosku o pożyczkę.

 

Kontakt:

 

 

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

ul. ks. Piotra Skargi 7/1, II piętro, pok. 38, tel. 16 633 63 88 wew. 2,3

Centrum Pożyczek Unijnych dla Biznesu

 

currency-3077900_1920.jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 16-07-2020 13:10
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 16-07-2020 13:14