7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Młodzieżowy reprezentant Francji w SRS ORLEN Upstream Przemyśl

Kevin Starzecki podpisał kontrakt na grę w sezonie 2020/2021 w barwach drużyny z Przemyśla.

 

 

Osiemnastolatek będzie występował na pozycji prawo skrzydłowego z numerem 4. Kevin jest zawodnikiem, który pomimo młodego wieku ma już wiele sukcesów na swoim koncie. Występy w młodzieżowej reprezentacji Francji, to przygoda możliwa tylko dla naprawdę utalentowanych i posiadających duże umiejętności, młodych adeptów piłki ręcznej. Poprzednim klubem Kevina, był dobrzy znany w handballowym świecie - Massy Essonne Handball (MEHB). Sam zawodnik, jak podkreślił, zapragnął powrócić do Polski, skąd pochodzi jego rodzina i właśnie tutaj, dalej kontynuować swoją przygodę z piłką ręczną.

 

 

- Cieszę się, że udało nam się pozyskać takiego zawodnika. Mimo młodego wieku, ma dość ciekawe CV. Wierzę, iż dzięki swoim umiejętnościom, będzie mocnym punktem drużyny i pomoże nam w walce o najwyższe cele – powiedział trener SRS ORLEN Upstream Przemyśl. - Chcemy stopniowo odmładzać nasz zespół. Liczymy, że trener będzie systematycznie wprowadzał na parkiet coraz więcej naszych utalentowanych juniorów – dodał prezes Robert Skawiński.

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak z niecierpliwością wyczekiwać 19 września, aby móc po raz pierwszy zobaczyć Kevina w akcji i cieszyć się efektownymi akcjami w jego wykonaniu.

 

srs (1).jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 16-07-2020 07:32
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 16-07-2020 07:34