9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Niebawem ciąg dalszy konsultacji społecznych w sprawie Parku Kulturowego Starego Miasta Przemyśla – Zapraszamy do udziału!

W imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla Wojciecha Bakuna, Zespołu ds. utworzenia Parku Kulturowego w obszarze Starego Miasta Przemyśla oraz dyrektora Przemyskiej Biblioteki Publicznej serdecznie zapraszamy mieszkańców naszego miasta do udziału w konsultacjach społecznych, podczas których zostanie przedstawiony projekt podstawowych zasad i kierunków w zakresie wytycznych ochrony i kształtowania krajobrazu Parku Kulturowego Starego Miasta Przemyśla.

 

Spotkanie z zespołem projektantów odbędzie się we wtorek, 28 lipca br. o godzinie 16.00 w gmachu Przemyskiej Biblioteki Publicznej (ulica Grodzka 8).

 

 

Zapraszamy!

 

 

 

Przypominamy jednak, iż w trwającej obecnie sytuacji epidemii, gdzie istnieje możliwość zarażenia koronawirusem SARS-CoV-2, uczestnicy spotkania muszą liczyć się z obowiązkiem przestrzegania ściśle określonych zasad.

Goście zobowiązani będą przede wszystkim do noszenia maseczek ochronnych lub przyłbic, dezynfekcji rąk oraz zachowania odpowiedniego (min. 1,5 m) dystansu w stosunku do drugiej osoby.

Według obowiązujących przepisów, dotyczących trwającego stanu epidemiologicznego i związanych z nim zagrożeń, liczba uczestników mogących wziąć udział w wydarzeniu jest ograniczona.

 

PKSMP.jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 15-07-2020 10:28