12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Gala Operowo-Operetkowa” w wykonaniu Grupy Operowej Sonori Ensemble już niebawem na przemyskim Zamku Kazimierzowskim

Już 22 sierpnia br. o godzinie 18.00 na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu znów uniesie się aura piękna, elegancji i niebiańskich głosów. Po długiej przerwie, którą wymusiła epidemia koronawirusa, na zamkowej scenie wystąpią dla Państwa Sonori ENSEMBLE.  

Nadzwyczajna Gala Operowo-Operetkowa w wykonaniu artystów miała odbyć się 19 kwietnia. Informujemy wszystkich, którzy wówczas zakupili bilety na koncert, iż zachowały one swoją ważność. Tych, którzy nie zdążyli stać się szczęśliwymi posiadaczami wejściówek na wydarzenie zapraszamy do sklepu muzycznego „Musicland” (ulica Serbańska 13) lub online na KupBilecik.pl.

 

2020-04-19-plakat-Gala-Przemysl pasek.jpeg

 

„Gala Operowo-Operetkowa” w wykonaniu Grupy Operowej Sonori Ensemble to wyjątkowy koncert przywodzący na myśl najwspanialsze tradycje operowe.

 

Gala Operowo-Operetkowa w wykonaniu znakomitych, utalentowanych artystów Grupy Operowej Sonori Ensemble to przebojowy koncert, podczas którego zabrzmią czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe, pieśni neapolitańskie i popularne piosenki. Przed Państwem niepowtarzalna podróż muzyczna, pełna emocji i wzruszeń. W programie najsłynniejsze sceny z oper: „Carmen”, „Opowieści Hoffmanna”, „Lakme”, „Don Giovanni” i wiele innych, a także wiedeńskie przeboje operetkowe, jak „Księżniczka Czardasza”, „Zemsta nietoperza” czy „Wesoła wdówka”. Nie zabraknie także wirtuozowskich popisów pianistycznych oraz słowa wiążącego.

 

Pełną emocji i wzruszeń ucztę z muzyką klasyczną spędzą państwo w towarzystwie sześciu znakomitych śpiewaków – solistów scen operowych z Pragi, Krakowa i Wrocławia. Popisom śpiewaków towarzyszyć będzie wirtuozowska, brawurowa gra fortepianowa, a koncert oplecie słowo wiążące. Serdecznie zapraszamy! 

 

Grupa Sonori Ensemble ma na swoim koncie ponad 350 koncertów w salach koncertowych, teatrach i innych instytucjach kultury Polsce i za granicą. Do ważniejszych osiągnięć należą: występy z Orkiestrą Filharmonii Zielonogórskiej, trzykrotny występ podczas Nowosolskiej Jesieni Artystycznej, gdzie artyści koncertowali m.in. obok Grupy MoCarta oraz orkiestry Arte dei Suonatori, koncert w ramach prestiżowego cyklu „Wieczory u Attavantich” w Jarosławiu, spektakl „Mozartiada” podczas festiwalu Drama Teatralna w Tarnobrzegu.

 

! Organizatorzy przypominają, że spektakl będzie można oglądać wyłącznie z zachowaniem odpowiednich zaleceń sanitarnych, wynikających z obowiązujących przepisów ujętych w regulaminie i szczególnych zasad  obowiązujących w okresie zagrożenia COVID 19. Goście zobowiązani będą przede wszystkim do noszenia maseczek ochronnych, dezynfekcji rąk oraz zachowania odpowiedniego dystansu w stosunku do drugiej osoby.

 

2020-04-19-plakat-Gala-Przemysl.jpeg

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 14-07-2020 09:37
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 14-07-2020 09:39