-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Skrzydła SRS ORLEN Upstream Przemyśl wciąż mocne

W przyszłym sezonie kibice pierwszoligowego zespołu SRS ORLEN Upstream Przemyśl nadal będą mogli cieszyć się z oglądania widowiskowych bramek w wykonaniu doskonale wszystkim znanych zawodników skrzydłowych.

SRS ORLEN Upstream.jpeg

 

Jak informuje na swojej stronie SRS ORLEN Upstream Przemyśl: Zakończyliśmy rozmowy i przedłużyliśmy umowy na grę w sezonie 2020/2021 z Mateuszem Kroczkiem oraz Tomaszem Kulką.

 

► Mateusz Kroczek, zdecydowaną większość swojej zawodowej kariery spędził w przemyskim Klubie i bardzo cieszy nas fakt, że popularny „Młody”, przez kolejny rok będzie reprezentował barwy SRS ORLEN Upstream Przemyśl, dając nam przy tym dalszą możliwość podziwiania jego wielkich umiejętności technicznych.

 

► Tomasz Kulka związany jest z przemyskim zespołem od sezonu 2015/2016 i już od samego początku stanowi mocny filar drużyny, decydujący w wielu przypadkach o jej sile. Efektowne przejęcia, szybkie kontry, skutecznie egzekwowane rzuty karne – to domena „Kuli”, a jednocześnie zmora naszych przeciwników, z którymi rywalizujemy na parkiecie.

 

srs orlen Upstream.jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 07-07-2020 09:57