16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przez Sport do Aktywnego Życia

Przemyski Klub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących „Podkarpacie” jest organizatorem sportowej imprezy integracyjnej pod hasłem: PRZEZ SPORT DO AKTYWNEGO ŻYCIA pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla. Odbędzie się ona w dniach 30 sierpnia – 2 września br. w ośrodku „Nadzieja”, Wybrzeże koło Dubiecka. W programie między innymi zawody sportowe w:

- warcabach 100-polowych;
- szachach;
- strzelectwie sportowym;
- wyścig tandemowy.

Celem imprezy jest popularyzacja dyscyplin sportowych, które mogą uprawiać osoby niewidome słabowidzące przy współudziale osób pełnosprawnych. W imprezie udział weźmie około 80 osób niewidomych i słabowidzących z terenu Województwa Podkarpackiego. W programie znalazło się również zwiedzanie Miasta Przemyśla i okolic Dubiecka. Początek sportowych zmagań 30 sierpnia o godzinie 17.00.
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl