5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Koniec roku szkolnego

Drodzy uczniowie przemyskich szkół!

To ostatni dzień w tym roku szkolnym kiedy możecie się spotkać ze swoimi wychowawcami i nauczycielami. Chociaż ostatnie miesiące były z powodu pandemii trudne dla całej oświaty, wiem że przepracowaliście ten czas solidnie, ucząc się nie tylko tego co przewiduje program, ale także poruszania się w nowej, zwykle wirtualnej rzeczywistości i umiejętności organizowania sobie czasu pracy. Gratuluję Wam wyników uzyskanych na świadectwie i wszystkich wyróżnień, które towarzyszą rozdaniu cenzurek.

Teraz nadszedł czas prawdziwego odpoczynku i życzę Wam, gdziekolwiek będziecie spędzać swoje wakacje, aby i to był czas nowych doświadczeń i rozwoju, ale przede wszystkim radości i zabawy. Dzięki temu we wrześniu wrócicie do swoich szkół pełni wrażeń, co pozwoli Wam z nowymi siłami przystąpić do nauki.

Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy! 

Kończący się rok szkolny 2019/2020 dla Was był szczególnym wyzwaniem, którego mam nadzieję nie będziecie musieli już doświadczać. Z wielkim poświęceniem i wyobraźnią odnaleźliście się w tych nietypowych warunkach nauczania, za co Wam gorąco dziękuję. Wiem, że nie było to łatwe zadanie, ale sprostaliście mu, zdobywając nowe narzędzia do przekazywania wiedzy. Wszystkim nauczycielom i pracownikom przemyskich szkół życzę udanego wypoczynku, pięknej pogody i niezapomnianych wrażeń podczas wakacji.

 

Wojciech Bakun

Prezydent Miasta Przemyśla

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 26-06-2020 10:06