-2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Kto głosuje, ten się liczy" – Przemyśl włącza się do kampanii Związku Miast Polskich

Za niespełna 7 dni wybory prezydenckie. Już w najbliższą niedzielę, po raz kolejny będziemy mieli okazję udowodnić, iż jesteśmy świadomym i odpowiedzialnym społeczeństwem. Że udział w wyborach jest nie tylko naszym obowiązkiem, ale również czymś w rodzaju święta – święta demokracji.

 

28 czerwca będziemy mogli decydować o tym, który z kandydatów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej będzie rządził naszym krajem przez najbliższe pięć lat. Nie odmawiajmy sobie przywileju zdecydowania o tym! Pamiętajmy, LICZY SIĘ KAŻDY GŁOS!

 

Przemysl_glosuje_2_A3.jpeg

 

Przemyśl, będący miastem członkowskim Związku Miast Polskich, również włącza się w prowadzoną przez związek akcję pod nazwą „Kto głosuje, ten się liczy”.

 

Ideą kampanii ZMP jest zachęcenie mieszkańców wszystkich polskich miast – w tym również mieszkańców nadsańskiego grodu – do udziału w głosowaniu w zbliżających się wyborach prezydenckich.

- Udział w wyborach jest ważny, bo sprawia, że jesteśmy współodpowiedzialni za nasz los i przyszłość Polski. Dlatego ważne jest, aby nie tylko samemu pójść na wybory, ale także zachęcać innych - podkreśla Andrzej Porawski, dyrektor Biura ZMP.

 

Zachęcamy Państwa do udziału w głosowaniu i przypominamy o konieczności zachowania wszelkich, wymaganych środków ostrożności. Prosimy, aby przybywając do lokali wyborczych, posiadali Państwo własny długopis oraz maseczkę lub przyłbicę.

 

Przemysl_glosuje_1_A3.jpeg

tekst: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 22-06-2020 11:16
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 22-06-2020 11:17