21 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wybierzmy wspólnie czynniki związane z rozwojem Przemyśla

Belka Programu Rozwój Lokalny
Zespół Miejski ds. przygotowania projektu w ramach Programu Rozwój Lokalny nieustannie pracuje nad opracowaniem diagnozy stanu miasta i opracowaniem celów nowej ścieżki rozwoju Przemyśla. Program jest finansowany z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021. Dofinansowanie projektu wynosi od 3 do 10 mln euro brutto. Poziom dofinansowania wynosi do 100% kosztów kwalifikowalnych.

Na ostatnim warsztacie – który odbywał się w formie online – jego  uczestnicy – członkowie Zespołu Miejskiego –  dyskutowali o czynnikach, które mogą pozytywnie lub negatywnie wpływać na rozwój miasta – wzmacniać podejmowane działania lub je hamować. W wyniku prac zostało wybranych 19 kluczowych czynników, które mają wpływ na rozwój Przemyśla i poprawę życia jego mieszkańców.

Zwracam się do Państwa o pomoc w wybraniu wśród wypracowanych przez Zespół czynników 5 (pięciu), które Państwa zdaniem są kluczowe dla rozwoju Przemyśla lub mogą wpłynąć na dynamiczny i zrównoważony rozwój naszego miasta. Zależy nam na Państwa opinii, na którą czekamy do dnia 23 czerwca br.

Serdecznie dziękujemy za udział we wspólnym tzw. „rangowaniu” kluczowych czynników rozwoju miasta.

Opublikował: Rafał Porada | Data publikacji: 15-06-2020 12:58
Modyfikował: Rafał Porada | Data modyfikacji: 15-06-2020 13:24