13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przez p@pier do sieci – gorąco zachęcamy do udziału w projekcie!

Kontrabanda Literacka, Teatr SAN i Kreatywna Pozytywka zapraszają każdego, komu marzy się kariera pisarska, kto już pisze lub dopiero o tym myśli, a także wszystkich, którzy chcieliby udoskonalić swoje „pióro” do udziału w nowym, niezwykle ciekawym projekcie zatytułowanym: Przez papier do sieci.

 

 

Projekt otrzymał dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura w sieci”.

 

safe_image.php.jpeg

 

Główną ideą projektu jest rozwiniecie umiejętności tworzenia opowiadań oraz stworzenie 12 nagrań na podstawie tekstów uczestników projektu.

Pierwsze warsztaty on-line miały miejsce 1 czerwca. Jednak uspokajamy wszystkich, którzy przegapili informację o naborze do projektu. Rekrutacja uczestników, chcących wziąć udział w wydarzeniu nadal trwa. Zgłoszenia przyjmowane są pod linkiem - Zapisy do projektu Przez p@pier do sieci do 15 czerwca br.

 

W programie m.in. warsztaty on-line - sesje warsztatowe na platformie wraz z konsultacjami. Zaraz potem organizatorzy wybiorą 12 najlepszych tekstów, napisanych przez uczestników projektu. A zwieńczeniem przygody będzie niecodzienny audiobook, na którym znajdą się zwycięskie treści. Warto dodać, iż nagranym tekstom głosów użyczą zawodowi aktorzy.

 

Więcej informacji o projekcie „Przez p@pier do sieci” znajdziecie na stronie wydarzenia.

Zapraszamy!

 

Przez papier do sieci 1.jpeg

tekst: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 10-06-2020 15:21
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 10-06-2020 15:28