14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nie wiesz co zrobić z długim weekendem? Zwiedzaj i jedz w Przemyślu!

Przed nami długi czerwcowy weekend. Cztery dni totalnej laby. Kto o niej nie marzył…? (niech pierwszy rzuci kamieniem ;-) ). Nadchodzące dni, również pod względem pogodowym zapowiadają się obiecująco. Prognoza pogody wskazuje, że będzie to gorący czas. Z całą pewnością nie warto spędzać go w czterech ścianach, przed telewizorem. Po długich miesiącach przymusowego zamknięcia, wreszcie możemy oddać się temu, za czym tęskniliśmy najbardziej – przejażdżkom rowerowym, wycieczkom, zwiedzaniu, czy spotkaniom z przyjaciółmi (oczywiście przy zachowaniu wszelkich, niezbędnych środków ostrożności!). A jeśli o zwiedzaniu mowa, wskazane jest, aby w tym celu udać się w miejsce niezwykłe… Takie, w którym ani dorośli, ani najmłodsi nie będą się nudzić. Które kryje w sobie mnóstwo niespodzianek, raczy niezliczoną ilością urokliwych miejsc i zaprasza do wspólnego stołu, pełnego niepowtarzalnych, swojskich smaków. Takim miejscem jest Przemyśl! Tysiącletni gród nad Sanem – turystyczne serce wschodu.

 

zwiedzaj i jedz gł.jpeg

 

Drodzy Turyści! Szanowni Goście!

Bardzo za Wami tęskniliśmy. Puste ulice, zamknięte restauracje, muzea i sale widowiskowe to efekt wprowadzonej w Polsce epidemii koronawirusa. Sami zresztą namawialiśmy Państwa do wzięcia udziału w akcji #zostańwdomu. Tymczasem… większość związanych z epidemią ograniczeń już nie obowiązuje (bądź obowiązuje w znacznie mniejszym stopniu), a my… chcemy zaprosić Was do udziału w nowej akcji ZWIEDZAJ I JEDZ W PRZEMYŚLU!, zainicjowanej przez lokalnych przedsiębiorców, restauratorów, ludzi kultury i działaczy branży turystycznej.

 

plakat pasek.jpeg

 

Akcja #ZwiedzajIJedzWPrzemyślu to moc atrakcji dla każdego, kto zawita do nadsańskiego miasta. Lokalne restauracje przygotowują z tej okazji specjalne oferty promocyjne, ale to nie wszystko – do projektu włączyły się też miejscowe instytucje, m.in.: Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej (odwiedzasz muzeum w grupie czteroosobowej? – czwarta osoba zwiedza gratis!), Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji (korzystając z atrakcji POSiR-u – kolej krzesełkowa lub tor saneczkowy – otrzymasz bony zniżkowe do restauracji) oraz Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek (Zamek Kazimierzowski czynny dla zwiedzających codziennie w godzinach 12-16) i wiele, wiele innych...

 

Chcesz przeżyć niezapomniany czas? Przyjedź do Przemyśla!

Zwiedzaj i jedz w Przemyślu! Do zobaczenia.

 

plakat.jpeg

tekst: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 10-06-2020 10:50
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 10-06-2020 11:17