-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kolejna odsłona #WspieramyLokalsów. Tankuj 24/7 na Stacji Paliw MZK w Przemyślu

Nie ma chyba w naszym mieście takiej osoby, która nie słyszałaby o akcji #WspieramyLokalsów. Ogłoszony w Polsce w marcu br. stan epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 oraz związane z nim zakazy, nakazy i obostrzenia sprawiły, iż w ostatnim czasie wielu lokalnych przedsiębiorców stanęło w obliczu poważnego kryzysu.

 

Akcja #WspieramyLokalsów ma zachęcić przemyślan do wspierania miejscowych restauracji, piekarni, sklepików i cukierni. Dziś, wiele z obowiązujących niedawno restrykcji już nie obowiązuje. Co nie znaczy, że naszym rodzimym firmom nie potrzebna jest już nasza pomoc. Niestety „szkody” jakie wyrządził im panoszący się po kraju koronawirus, nie staną się zbyt szybko tylko ponurym wspomnieniem. Każdy z nas, wybierając się na zakupy, na lody, obiad, czy na urlop, powinien pamiętać, że warto wspierać lokalsów. Oni ciągle walczą – przede wszystkim o utrzymanie działalności i swoich pracowników.

 

mzk logo.png

 

Tym razem chcielibyśmy również zachęcić Państwa do „tankowania u siebie”. Zapraszamy wszystkich przemyskich kierowców na Stację Paliw Miejskiego Zakładu Komunikacji w Przemyślu. Stacja czynna jest codziennie przez całą dobę. Ale to nie wszystko – w ostatnim czasie Stacja Paliw przy ulicy Lwowskiej 9 stała się gwarantem jednych z najniższych cen w mieście.

 

Chcesz tankować dobre i tanie paliwo? Chcesz wspierać lokalną firmę? Tankuj u siebie!

Stacja Paliw Miejskiego Zakładu Komunikacji w Przemyślu zaprasza!

 

MZK - StacjaPaliw2020.jpeg

Baner_MZK_projekt_M.jpeg

tekst: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 05-06-2020 09:01
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 05-06-2020 09:03