-2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wyniki konkursu pt. POKAŻ SWÓJ TALENT ONLINE

W okresie zawieszenia zajęć w szkołach Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu ogłosił konkurs skierowany do wszystkich uczniów naszego miasta pt. POKAZ SWÓJ TALENT ONLINE. W konkursie wzięło udział ponad 30 uczestników, którzy przesłali do nas filmy i zdjęcia prezentujące różne zdolności i umiejętności. 

 

wyniki_konkurs.jpeg

 

W dniu 29 maja 2020 komisja składająca się z nauczycieli Młodzieżowego Domu Kultury dokonała oceny zgłoszeń. Wybór był bardzo trudny, a członkowie komisji obradowali wiele godzin, aby zapoznać się z przesłanymi zgłoszeniami oraz mieli niełatwe zadanie, aby dokonać właściwego wyboru.

Wyniki konkursu są następujące: 

 

W kategorii zgłoszeń przesłanych w formie zdjęcia:

 1 miejsce: Liliana Kostura, która przedstawiła pracę plastyczną przedstawiającą planety

 2 miejsce: Milena Świeży, która wykonała pracę przestrzenną – Ekoludek 

2 x 3 miejsce: Nela Bembenek, która zaprezentowała nam również pracę przestrzenną  “Wiosna” oraz Jan Duma, który wykonał przepiękną “Mega pisankę”

Komisja przyznała w tej kategorii również wyróżnienie dla Michała Błażewicza, który pasjonuje się wykonywaniem modeli kartonowych

 

W kategorii zgłoszeń, które zostały przesłane w formie filmu, wyniki są następujące: 

 1 miejsce – Adrian Kowalczyk, który przesłanym filmem, na którym pokazuje układanie na czas kostki rubika, wzbudził zachwyt jurorów

 2 miejsce – Maja Melnyk, która w ciekawy sposób zaprezentowała swój talent plastyczny

 2 x 3 miejsce – Adrianna Szczepanek, która zachwyciła komisję wykonanym wierszykiem oraz Julia Jamrozik, której talent muzycznych został również wysoko oceniony przez jurorów.

 

Zwycięzców możemy również zobaczyć na filmie podsumowującym konkurs ►

 

 

Dziękujemy Wszystkim za udział i gratulujemy pomysłów oraz jesteśmy pod wrażeniem umiejętności, jakie zostały zaprezentowane w przesłanych zgłoszeniach.

 

wyniki_konkurs.jpeg

Opublikował: Paweł Bugera | Data publikacji: 04-06-2020 09:21
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 04-06-2020 13:50